Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: arbūzų sultys

Verslo planas: arbūzų sultys

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įvadas. Verslo idėjos aprašymas. Istorija ir verslo idėjos gimimas. Verslo idėjos tikslai. Produkto apibūdinimas. Įmonės apibūdinimas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Potencialių pirkėjų įvertinimas. Konkurentai. Kaina. Reklama. Produkto teikimo aprašymas. Trumpas gamybos aprašymas. Gamybos savikaina. Produkto platinimas. Rizikos įvertinimas. Finansai. Reikiamos lėšos, jų panaudojimas. Pardavimų prognozė. Pelno ataskaita. Išvados.

Ištrauka

Planavimas apibrėžiamas kaip pageidaujamos ateities numatymas, būdų jai pasiekti pasirinkimas, įvykių analizė ir neatidėliotinų sprendimų priėmimas. Vienas iš svarbesnių etapų, norint pradėti savo verslą, yra verslo plano sudarymas. Juo rinkoje galima vadovautis tarytum žemėlapiu, kuris padeda kiekvienam bandančiam pasiekti užsibrėžtą tikslą. (1)
Verslo planas – tai vienas efektyviausių planavimo būdų, be kurio neapsieinama pradedant ar plečiant savo veiklą. Prieš kelerius metus į Lietuvą atėjusi verslo plano sąvoka turėjo daugiau teorinę reikšmę, tačiau vėliau partneriai ir bankai ėmė verslo plano reikalauti. Šiuo metu verslo planas yra svarbus daugeliui įmonių, nepriklausomai nuo jų veiklos pobūdžio, rūšies ar dydžio, įgyvendinant vieną ar kitą sumanymą.
Kiekvienam verslininkui – tiek steigiančiam naują įmonę, tiek įgyvendinančiam stambius projektus, tiek keičiančiam funkcionuojančių įmonių gamybos struktūrą – reikia parengti verslo planą. Tai dokumentas, padedantis gauti finansinę paramą iš investuotojų, surasti verslo partnerių.
Verslo planas - tai dokumentas, atspindintis firmos, įmonės būsimą (esamą) "veidą". Verslininkas kurdamas verslo planą turi išsinagrinėti rinką, apmąstyti savo galimybes dabartinėje šalies ekonominėje padėtyje, konkurenciją, galimybę pritraukti investitorius, partnerius.
Verslo planas - tai planas, kurio dėka bus siekiama firmos (įmonės) klestėjimo, sėkmingos kovos su konkurentais, gerų rezultatų rinkoje nepažeidžiant Lietuvos Respublikos konstitucijos, įstatymų bei Vyriausybės nutarimų.
Darbo tikslas: išanalizuoti "arbūzų sulčių" idėją ir pagrįsti ją marketinginiu, finansiniu atžvilgiu.
Tyrimo objektas – "arbūzų sultys".
Darbo uždaviniai:
1. pateikti verslo idėją;
2. aptarti verslo idėjos marketingo planą;
3. įvardinti produkto pateikimą, gamybą;
4. apmąstyti rizikos faktorius;
5. pateikti idėjos finansinį planą.
Darbo metodologija: rašydama darbą naudojausi literatūrine medžiaga, interneto pagalba atliktais rinkos tyrimais ir kitais internetiniais šaltiniais. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-09-27
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai11 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis78.4 KB
AutoriusVytas
Viso autoriaus darbų22 darbai
Metai2003 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasR. Mikulėnienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas arbuzu sultys [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 18 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • R. Mikulėnienė
  • 2003 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą