Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: kavinė-pirtis UAB "Svaja"

Verslo planas: kavinė-pirtis UAB "Svaja"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Aprašymas

Santrauka. Verslo idėja. Misija. Tikslas. Rizika. Rizikos veiksniai. Išvada. Marketingas. Situacijos analizė. Teisinė – politinė aplinka. Ekonominė aplinka. Technologinė aplinka. Ekologinė aplinka. Įmonės vieta. Marketingo tikslai. Marketingo strategija. Rinkos apžvalga. Paslaugų rinkos vartotojai. Konkurencijos analizė. Rinkodaros planas. Kainodara. Pardavimo strategija. Pardavimų apimties prognozė. Reklama. Reklamos išlaidos. Turto pasiskirstymas tarp savininkų. Įmonės veikla. Personalas. Įmonės perspektyviniai tikslai. Marketingo biudžetas. Paslaugos. Paskolos mokėjimo planas. Projekto kaštai ir finansavimo šaltiniai. Pardavimų apimties prognozė. Gamybos planas. Patalpos. Įrengimai. Įrengimai ir jų nusidėvėjimas. Žaliavų ir medžiagų sąnaudų apskaičiavimas. Valdymo personalas ir darbuotojai. Prognozuojamas darbuotojų darbo užmokestis. Organizacinė valdymo struktūra. Rizikos įvertinimas. Finansinė informacija. Lėšų poreikis ir jų šaltiniai. Prognozuojama pelno (nuostolio) ataskaita. Balansas.

Ištrauka

Žmogaus veikla ekonomikos sistemoje gali atsispindėti dvejopai: jis – savininkas arba samdomas darbuotojas. Manau, kad daugumai artimiau yra savarankiškas verslas. Bet kad idėja neliktų tik idėja, reikia realiai žvelgti į gyvenimą.
Šio projekto steigimo esmė – sukurti uždarąją akcinę bendrovę. Tikslu – organizuoti ir plėtoti verslą bei siekti kuo didesnio pelno.
Sukūrus šį verslo planą ir jį įgyvendinus, Vilniaus mieste, Subačiaus gatvėje Nr.11 bus įkurta UAB " SVAJA" ir siūlys savo paslaugas klientams.
Bendrovė, dalyvaudama Vilniaus miesto savivaldybės Turto skyriaus paskelbtame viešąjame aukcione, pagal 2005 m. liepos 15 d. pirkimo – pardavimo sutartį įsigijo nuosavybėn 139,84 m² ploto pastatą Subačiaus 11a. Čia ir buvo vykdoma bendrovės veikla.
Už pastatą viso turi būti sumokėta 150 000 tūkst. Lt. Bendrovė įmokėjo pradinį įnašą 50 tūkst. Lt. Likęs mokėjimas už privatizuojamą objektą yra išdėstytas trejiems metams. Tokiu būdu bendrovė pilnai disponuoja pastatu, kur buvo vykdoma veikla ir šiuo metu bus atliekamas kapitalinis remontas.
Verslo idėja
Pagrindinė projekto idėja – išplėsti ir paįvairinti vykdomas paslaugas. Projektui įgyvendinti reikia 210 000 tūkst. Lt. ir tikimasi, kad trūkstamas lėšas paskolos forma, su 8 proc. metinių palūkanų norma, įmonei suteiks AB "Vilniaus bankas".
UAB "Svaja" dirba 7 žmonės, tai: direktorius, buhalterė, du barmenai, du pirtininkai ir valytoja.Su tarnautojais bei darbuotojais bus sudaromos darbo sutartys.
Labai svarbi yra konkurencija, tačiau manoma, kad ji bus nedidelė. Įmonė apžvelgus savo konkurentus nustatė jų stipriąsias ir silpnąsias vietas, todėl pasinaudojant konkurentų trūkumais tikimasi sulaukti daug klientų ir teikiant aukštos kvalifikacijos paslaugas kasmet didinti jų skaičių, bei žinoma ir pardavimų apimtį. Kainos bus nustatomos atsižvelgiant į kaštus ir į tai, kokiomis kainomis bus įgytos prekės (verslo plane kainos pateiktos vidurkiu).
Misija
"Mes rūpinamės jumis ir jūsų sveikata"
Tikslas
Įkurti gera įmone, kad būtu gera kokybe ir sekti pelno .

Rizika
Kaip kiekviename, taip ir mūsų versle rizikos elementas yra labai didelis, todėl yra būtina įvertinti realias galimybes ir pasirūpinti saviveiklos šansų didinimu. Steigdamos kavine –pirti numatėme šiuos rizikos veiksnius:
Išvada: steigiant įmonę rizikos visiškai išvengti neįmanoma, tačiau ją galima sumažinti. Didžiausią dėmesį reikėtų skirti rinkos analizei, kad kuo geriau nustatyti visus rizikos veiksnius. Daugiausia lėšų skirti finansinių įsipareigojimų vykdymui.
Verslo finansinis planas numatomas 3-ms metams į priekį ir manoma, kad UAB "SVAJA" nuostolių patirti neturėtų: 2005 m grynasis pelnas – 49583Lt; 2006 m grynasis pelnas – 46330Lt; 2007m grynasis pelnas –59545Lt. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-09-25
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis30 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis87.48 KB
Autoriusolga
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKauno maisto pramonės mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas kavine pirtis [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 30 puslapių 
  • Kauno maisto pramonės mokykla / 3 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą