Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: UAB "Metalo dirbiniai"

Verslo planas: UAB "Metalo dirbiniai"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849
Aprašymas

Įvadas. Planuojamų pagaminti gatavų gaminių skaičius. Reikalingas įrengimų (darbo vietų) skaičius ir jų apkrovimo apskaičiavimas. Įmonės darbuotojų skaičius. Medžiagų poreikis produkcijai pagaminti. Išlaidos medžiagoms produkcijai pagaminti. Einamosios (maksimalios) ir draustinės medžiagų atsargos. Pagrindinių darbininkų (vienetininkų) darbo užmokestis ir įmokos socialiniam draudimui. Visos gamybinė programos ir vieno gaminio tiesioginės gamybos išlaidos. Pagalbinių darbininkų (laikininkų) darbo užmokestis ir įmokos socialiniam draudimui. Įmonės bendrojo ir administracijos personalo darbo užmokestis ir įmokos socialiniam draudimui. Gamybinių patalpų plotas. Medžiagų sandėlio plotas. Bendras įmonės patalpų plotas. Elektros energijos poreikis ir išlaidos varikliams varyti. Elektros energijos poreikis ir išlaidos patalpoms apšviesti. Ilgalaikio turto nusidėvėjimas ir amortizacija. Netiesioginės gamybos išlaidos. Pagamintos produkcijos ir vieno gaminio gamybinė savikaina. Planuojamos parduoti produkcijos gamybinė savikaina. Įmonės veiklos sąnaudos. Vieno gaminio komercinė savikaina. Gaminių pelningumas. Planuojamos pardavimo pajamos. Bendrasis ir grynasis pelnas. Bendrasis ir grynasis pardavimo pelningumas. Nenuostolingų pardavimų mastas. Išvados.

Ištrauka

Kiekvienai veiklai, norint išvengti rizikingų mėginimų ir klaidų, reikia pasirengti iš anksto. Taigi, kad verslą lydėtų sėkmė reikia padaryti verslo planą, kuris ir parodo ar verslas turės perspektyvų, ar verta imtis šitos veiklos. Taip pat galima palyginti, kuri veikla yra pelningesnė bei naudingesnė, tačiau tai jau neužteks vieno verslo plano. Jo pagalba vadovai gali suplanuoti savo veiklą, apskaičiuoti planinius ekonominius rodiklius ir prognozuoti veiklos rezultatus.
Kursinio darbo tikslas – išsiaiškinti, ar UAB "METALO DIRBINIAI" išvengs neigiamų pasekmių ir svarbiausias dalykas – ar gaus norimą pelną. O gal visai bus neverta atidaryti šios įmonės, nes gal tik klimps į bankrotą? Būtent, kad taip neatsitiktų, kad nebankrutuotų reikia labai kruopščiai ištirti tiek rinką, tiek pačios firmos galimybes bei pajėgumą. Į visuos šiuos klausimus ir padeda atsakyti verslo planas.
Verslo plano paruošimas yra sunkus bei atsakingas darbas reikalaujantis daug kruopštumo. Taip pat ir šis kursinis darbas pareikalavo daug kruopštumo, tačiau šis darbas yra labai naudingas, nes aprėpia pačias svarbiausias ekonomikos žinias, kaip gaminių gamybos mastas, darbo vietų (įrengimų)apskaičiavimas, darbuotojų skaičiaus nustatymas, darbuotojų darbo užmokestis ir įmokos socialiniam draudimui, medžiagų atsargos, turto nusidėvėjimas ir daugelis kitų itin aktualių ir svarbių temų.
Taigi, verslo planas padeda valdyti veiklą ir siekti pageidaujamų rezultatų. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis47 puslapiai 
Literatūros šaltiniai2
Dydis104.38 KB
Autoriusrasa
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas UAB Metalo dirbiniai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą