Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: baldų kūrimas, projektavimas ir gaminimas IĮ "Neries baldai"

Verslo planas: baldų kūrimas, projektavimas ir gaminimas IĮ "Neries baldai"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Anotacija. Verslo šakos analizė. Dabartinės šakos situacija ir ateities tendencija. Potencialūs konkurentai. Potencialūs vartotojai. Siūlomo projekto esmė. Produktai. Paslaugos. Ofiso ir gamybos patalpos ir įrenginiai. Administracinis ir gamybinis personalas. Žinios apie verslininką ir jo partnerius. Gamybinis planas. Trumpas gamybinio proceso aprašymas. Įmonės atliekamos operacijos. Subrangovų atliekamos operacijos. Gamybinės patalpos. Staklės, įrenginiai. Žaliavų tiekėjai. Transportas. Marketingo planas. Tikslas uždaviniai. Kainos. Realizavimo kanalai. Reklama. Organizacinis planas. Nuosavybės formos, atsakomybės laipsniai. Įmonės organizacinė struktūra. Rizikos įvertinimas. Įmonės silpnosios vietos. Naujų technologijų tikimybė. Finansinis planas. Finansiniai šaltiniai ir jų panaudojimas. Pajamų ir išlaidų planas. Balansinis pelnas. Atsipirkimo (pelno) taškas. Priedas (1). Atsipirkimo (pelno) taškas.

Ištrauka

Būsimoji įmonė "Neries Baldai" savo veiklos sritimi pasirinko baldų kūrimą, projektavimą ir gaminimą, t.y įmonė žada dirbti pramonės sferoje – jos pagrindiniai tikslai bus kurti kokybiškus, nebrangius ir standartus atitinkančius baldus. Įmonės gaminami baldai bus pagrindinių tipų : minkšti, biuro, miegamojo, svetainės baldai, baldai pagal individualius užsakymus ir taip toliau.
Pagrindiniai "Neries Baldai" įmonės tikslai pirmiesiems ir tolesniems darbo metams yra tokie:
1. Gaminti šiuolaikinius, modernius, populiarius, bei kokybiškus baldus vartotojams juos baldų pramonės srityje ir gauti maksimalų pelną iš šios veiklos.
2. Užimiti 5% baldų pramonės rinkos, ir vėliau ęsant galimybei šį rodiklį plėsti iki 15-20%.
Lietuvos baldų pramonėje, nuo 2004 metų jaučiamas kai kurių baldų tipų trūkūmas, dėl labai didėjančios paklausos. Dėl gana rizikingos srities, verslo įmonių užsiiminėjančių šia sritimi beveik nėra kuriama, dėl to esančios nespėja pagal augančius vartotojų rinkos pokyčius – tai yra didėjimus.
Įmonės pagrindinis tikslas ir yra tenkinti dideliųs prekybos centrų. Perėmus 10-15% baldų pramonės rinkos ir pakankamai praplėtus gamybos apimtis - žadama dalį pagamintos produkcijos eksportuoti į kaimynines šalis.
Verslo įmonės įkūrimui reikalinga gauti apie 500 tūkst. Lt. paskola 10 metų su 20% palūkanų ir kasmet atiduodant po 60 000 Lt. Paskolos garantas būtų įmonės įkūrėjų individualus turtas, vertė yra 700 tūkst. Lt.
Įkuriamos įmonės veikla pilnai turėtų atsipirkti per 5 veiklos metus, tačiau paskola pilnai bus atiduota per 10 metų.
Veiklos pradžioje įmonėje dirbs 1 kvalifikuotas konstruktorius, 1 dizainieris, 1 vadybininkas, 1 buhalteris, dirbantys pagal ilgalaikę darbo sutartį ir 30 žemesnės kvalifikacijos darbininkų, dirbančių pagal terminuotą darbo sutartį.
Pirmaisiais sezoninio darbo metais apyvarta sieks 250 tūkst lt. Planuojama perimti apie 1% rinkos. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis378.42 KB
AutoriusMarius
Viso autoriaus darbų15 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas baldu kurimas projektavimas ir gaminimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą