Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: duonos ir pyrago gaminių gamyba UAB "Skanumėlis"

Verslo planas: duonos ir pyrago gaminių gamyba UAB "Skanumėlis"

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Verslo aprašymas. Įmonės tipas. Įmonės veiklos pobūdis. Trumpas gamybos proceso aprašymas. Patalpos ir įrengimai. Įmonės verslo tikslai. Organizacinis planas. Įmonės valdymo organai, jų struktūra ir funkcijos. UAB "Skanumėlis" valdymo modelis. Įmonės struktūra ir darbuotojų pareigos. Darbo apmokėjimas ir skatinimo sistema. Marketingo planas. Įmonės aplinka. Vidinė aplinka. Tiekėjai. Vartotojai. Konkurentai. Išorinė aplinka. Politinė – teisinė aplinka. Ekonominė aplinka. Technologinė aplinka. Socialinė – kultūrinė aplinka. Kainodaros strategija. Reklama.

Ištrauka

Verslo planas – tai dokumentas, kuriame išdėstoma verslo sumanymo esmė, apibūdinama verslo objekto (įmonės, firmos) padėtis dabar esančiomis ekonominėmis, politinėmis sąlygomis, numatoma būsima strategija ir ateities perspektyvos, trumpai išdėstoma finansinė informacija.
Verslo plano struktūra ir jo detalizavimas priklauso nuo kuriamo verslo objekto (įmonės, firmos), veiklos srities, konkurentų, esamų sąlygų pasirinktam verslui plėtoti ir t.t.
Verslo planas – tai dokumentas, kurio dėka bus siekiama firmos (įmonės) klestėjimo, sėkmingos kovos su konkurentais, gerų rezultatų rinkoje nepažeidžiant Lietuvos Respublikos konstitucijos, įstatymų bei Vyriausybės nutarimų.
Duonos ir pyrago gaminių gamyba yra vienas iš pelningiausių ir populiariausių verslų Lietuvoje. Verslo planą sudarėme, norėdami įkurti UAB "Skanumėlis". Palyginti su kitais verslais, konditerinių produktų gamyba ir pardavimas turi akivaizdžių pranašumų bent jau dėl to, kad tai pirmo būtinumo prekės ir net gi vartotojai negaunantys didelių pajamų, vartoja šias prekes. Kuriama uždaroji akcinė bendrovė yra savo firmos vardą turintis ūkinis vienetas, įsteigtas įstatymų nustatyta tvarka tam tikrai komercinei - ūkinei veiklai. Įmonę sudaro medžiaginių - daiktinių, finansinių ir nematerialių aktyvų, jos teisių ir pareigų kompleksas. Taigi įmonė - ūkio komercinis subjektas, vienaip ar kitaip siekiantis pelno.
Įmonę kuriama vadovautis LR įstatymais ją kuriant, įregistruojant, jais privaloma remtis ir vykdant savo veiklą.
Firmos verslo planas laiduoja metodologinį vėlesnių priimtų sprendimų tikslumą, tampa priemone, galinčia ne tik nustatyti, bet ir pagrįsti sumanymo gyvybingumą, padeda darbuotojams matyti perspektyvas. Verslo planas – tai dokumentas, kuris atspindi firmos veiklą būsimu laikotarpiu. Šis verslo planas sukurtas ruošiantis įkurti naują įmonę. Jis akcentuos plano įgyvendinimo reikšmę visuomenei bei miestui; parodys, kad firma gali gauti pajamų; įrodys, kad šiam paslaugų verslui yra rinka; darbo vietų sukūrimą.
Uždaroji akcinė bendrovė "Skanumėlis" yra kūrimo stadijoje, bus įregistruota Lazdijų rajono savivaldybėje. Objektas – labai geroje vietoje, netoli nuo miesto centro. UAB "Skanumėlis" tikslas yra kuo labiau išplėsti konditerijos gaminių asortimentą. Suprantama, visa tai daroma, kad klientas būtų patenkintas – kuo greičiau galėtų nusipirkti geros kokybės duonos gaminių palankiom kainom.
U"Skanumėlis" produkciją žada pardavinėti pagal tiesiogines sutartis. Artimiausiu laiku savo parduotuvės prie įmonės rengti nežadama. Žadama bendradarbiauti ne tik su savo rajonų parduotuvėmis, bet ir Vilniaus, Kauno bei kitų rajonų. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-05-21
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis29.6 KB
AutoriusDainius
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaVilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas duonos ir pyrago gaminiu gamyba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 18 puslapių 
  • Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykla / 4 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą