Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: krovinių pervežimas AB "Laikas"

Verslo planas: krovinių pervežimas AB "Laikas"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Aprašymas

Įvadas. Bendra apžvalga. Firmos istorija. Firmos veikla. Verslo plano esmė. Produktas/Paslauga. Rinka, marketingas ir konkurencija. Rinka. Marketingas. Vadovai ir personalas. Savininkai. Vadovai. Gamyba. Finansai. Finansavimo sąlygos. Finansiniai rodikliai.

Ištrauka

AB "Laikas" yra juridinis asmuo, turintis komercinį, finansinį, organizacinį ir teisinį savarankiškumą. Vykdydama savo veiklą bendrovė vadovaujasi Lietuvos Respublikos įstatymais, Vyriausybės nutarimais ir savo įstatais.
AB " Laikas " pagrindinė veiklos kryptis - krovinių pervežimas Lietuvoje ir tarptautiniais maršrutais. Be to įmonė turėdama dvejas remonto dirbtuves, atlieka visų tipų automobilių remontą ir techninį aptarnavimą bei prekiauja atsarginėmis detalėmis. Bendrovės paslaugų kokybė atitinka užsakovų poreikius , o be to ir kainos ne didesnės negu kitose įmonėse.
AB " Laikas " turi teises į 122 krovininius automobilius. Nuo automobilių techninių, ekonominių savybių , konstrukcijų labai priklauso gamybinės veiklos efektyvumas. Bendrovė nori plėsti krovinių gabenimą tarptautiniais maršrutais, tam jai reikalingi nauji automobiliai – vilkikai. Nauji vilkikai suteiktų galimybę stiprinti ryšius su užsienio šalimis.
Šis projektas rašomas tam , kad bendrovė galėtų įsigyti naujus šiuolaikinius krovininius autotraukinius ir tuo būdu siekti savo užsibrėžtų tikslų: didesnio pelno ir kuo geresnio savo klientų poreikių tenkinimo, greito ir kokybiško krovinių vežimo tiek vietiniais, tiek tarptautiniais maršrutais. Įsigijus daugiau naujų autotraukinių , įmonė galės labiau plėsti savo veiklą , padidinti savo pajamas už krovinių pervežimus. Tai ypatingai svarbu, nes įmonės pagrindinė veikla yra krovinių gabenimas. Pastaruoju metu krovinių pervežimo pelningumas, kaip matoma iš vėliau pateiktų grafikų, kiekvienais metais tampa vis mažesnis. Nauji automobiliai be abejo leis pritraukti ir daugiau klientų dėmesio. Šis projektas padės firmai ne tik plėsti veiklą , bet ir suteiks galimybę tobulėti , kadangi įsigyti nauji automobiliai neterš aplinkos ir savaime suprantama pagerins Lietuvos transporto estetinį vaizdą. Be to tai leis prisitaikyti prie Vakaruose teikiamų paslaugų principų. Ši nauja paslauga nuo ankstesniųjų skirsis aukšta kokybe. Pervežimus bus galima atlikti greičiau ir kokybiškiau seniems ir naujiems klientams, taip siekiant juos sudominti ir toliau naudotis bendrovės "Laikas" paslaugomis.
Plėsti savo veiklą įmonė planuoja dėka banko paskolos. Gaunamos paskolos užstatas - nekilnojamas turtas. Už paskolą bus įsigyjami nauji vilkikai VOLVO FH12 – 360. Autotraukiniai bus perkami lizingo būdu. Banko paskolą planuojama grąžinti per penkerius metus, mokant palūkanas kiekvienais metais. Perkamais autotraukiniais uždirbamos pajamos bus pakankamos , banko paskolos grąžinimui ir palūkanų sumokėjimui , tačiau kaip papildomas finansavimas gali būti pajamos iš toliau tęsiamos įmonės dabartinės veiklos.
Daugelis bendrovės klientų yra nuolatiniai. Su jais yra sudarytos ilgalaikės sutartys pervežimams. Tai garantuoja nenutraukiamą darbą ir stabilias pajamas. Įmonė yra pasirinkusi rinkos potencialo didinimo strategiją. Tai reiškia , senų klientų išlaikymą ir naujų klientų pritraukimą , tobulinant įmonės teikiamas paslaugas ir veiklos metodus. Šią strategiją seksis geriau įgyvendinti turint naujus vilkikus. Įsigijus naujus autotraukinius numatoma daugiau lėšų skirti reklamai ir taip pritraukti naujus klientus. AB "Laikas" jau reklamuojasi dienraščiuose ir įvairiuose kataloguose. Pastebėta , kad po reklamos laikraščiuose pakyla paklausa. . Kadangi bendrovė turi techninio aptarnavimo stotį , automobiliai yra techniškai tvarkingi ir vykdant pervežimus genda retai. Sava aptarnavimo stotis leis naujas transporto priemones išlaikyti techniškai tvarkingas ir tokiu būdu prailgins jų tarnavimo laikotarpį. Įsigijusi naujas transporto priemones, AB "Laikas" galės pasirašyti sutartis pervežimams su kitomis užsienio firmomis ir tuo padidinti savo konkurentabilumą. Ji stengiasi , kuo greičiau įgyvendinti savo pagrindinį strateginį tikslą - tapti visuotinai pripažintu Lietuvoje ir žinomu užsienyje tarptautiniu vežėju. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-05-11
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis58.51 KB
AutoriusEglė
Viso autoriaus darbų14 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaLietuvos Edukologijos universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas kroviniu pervezimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 27 puslapiai 
  • Lietuvos Edukologijos universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
-2
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą