Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: duonos gaminių kepimas ir pardavimas UAB "Druskininkų duona"

Verslo planas: duonos gaminių kepimas ir pardavimas UAB "Druskininkų duona"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

UAB "Druskininkų duona" pagrindiniai duomenys. Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo sferos apibūdinimas. Įmonės istorija. Verslo uždaviniai ir įgyvendinimo etapai. Sumanymo unikalumas. Rinka. Verslo aplinkos veiksniai. Rinkos būklė. Konkurencija. Marketingo tikslai ir strategija, jų įgyvendinimas. Gamyba. Gamybos vykdymo vieta. Reikalingų darbuotojų samdymo galimybės. Tiekimo ir transportavimo veiksniai. Gamybos kaštų prognozė. Produkto sukūrimas. Valdymas. Organizacinė valdymo struktūra. Valdymo grupė. Nuosavybės struktūra. Kritinė rizika. Numatomos problemos ir kliūtys. Alternatyvios veikimo kryptys. Finansai. Balansas. Pelno (nuostolio) ataskaita. Finansinės būklės pakitimų (pinigų srautų) ataskaita. Ekonominė finansinė analizė. Grafinė medžiaga. Pelno (nuostolio) ataskaitos grafikas. Lūžio taškas. Finansinės būklės pakitimų grafikai. Paskolos grąžinimas.

Ištrauka

UAB "DRUSKININKŲ DUONA" įregistruota Druskininkų miesto Savivaldybėje 1997 m. lapkričio 3 d.

Įmonė, pradėdama savo veiklą, numato:
1) įdiegti šiuolaikinę technologiją duonos gamybai,
2) gaminti aukštos kokybės naminę duoną,
3) įsitvirtinti vietinėje rinkoje.

Šiam tikslui pasiekti yra prašoma 70 000 Lt trumpalaikė paskola su 10% metinių palūkanų vieneriems metams. Paskolą numatoma grąžinti iki 2000 metų sausio 1 dienos, pradedant 1999 metų pirmu ketvirčiu. Planuojama grąžinti po ketvirtadalį skolos sumos (po 17500 Lt), išmokant ją kas trys mėnesiai, o palūkanas išmokėti reguliariai kas mėnesį (po 583 Lt).

Paskola bus naudojama gamybos įrenginių pirkimui ir įdiegimui (ir daliai pradinio žaliavų kiekio įsigijimui).

Pagrindinės naujo verslo prielaidos yra šios:
1) nepakankamai aukšta dabar rinkoje esančių duonos gaminių kokybė,
2) mažas duonos gaminių asortimentas vietinėje rinkoje.

UAB "DRUSKININKŲ DUONA" numato pradėti gamybą nuo 1999 metų sausio 1 dienos. Iki to laiko planuojama nusipirkti ir sumontuoti įrengimus. Įmonė naudos pačią naujausią duonos kepimo technologiją; visi būtini įrengimai bus nupirkti iš Vokietijos firmos "Brot auf Marburg". Jie leis užtikrinti puikią gaminių kokybę ir žemesnes nei konkurentų kainas.

Pirmaisiais veiklos metais planuojama gaminti dviejų rūšių duoną. Gamyba bus vykdoma nuomuojamame viename iš buvusių "Draugystės" sanatorijos korpusų (Čiurlionio g. 43). Ten pat bus įrengtos ir administracijos patalpos. Didžiausias dėmesys bus skiriamas produkto kokybei, todėl bus naudojamos pačios geriausios žaliavos.

Per pirmus metus numatoma parduoti gaminių už 493 258 Lt. UAB "DRUSKININKŲ DUONA" savo produkciją realizuos per stambesnes Druskininkų miesto ir jo apylinkių parduotuves, esančias arti potencialių vartotojų gyvenimo ir darbo vietų. Taip pat numatoma atidaryti firminę kepyklos parduotuvę, kur bus parduodami visi įmonės gaminiai.

Siekiant padidinti realizacijos apimtį, "DRUSKININKŲ DUONOS" gaminiai bus reklamuojami vietinėje spaudoje, įmonių kataloguose, taip pat reklamos stenduose prie pardavimo vietos.

Gamybai vykdyti bus pasamdyti keturi žmonės (+Vyr. technologė D. Petrikytė), aptarnavimo srityje dirbs taip pat keturi žmonės. Administraciją sudarys direktorius, kuris yra vienas iš įmonės steigėjų ir savininkų, ir samdoma buhalterė.

Visumoje dabartinė rinkos padėtis yra gana stabili, Lietuvos ekonominė, politinė ir teisinė sistema netrukdo plėtotis verslui, didelių kliūčių ir problemų artimiausioje ateityje nenumatoma, tačiau ištikus nesėkmei, dėl pažangios technologijos įmonė galės per trumpą laiką minimaliais nuostoliais persiorientuoti į kito produkto gamybą ar perkelti kapitalą į kitą veiklos sferą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-05-13
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis66.49 KB
AutoriusSigma
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas duonos gaminiu kepimas ir pardavimas [speros.lt].DOC
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą