Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: sergančių vaikų priežiūra namuose VĮ "Sveikata į namus"

Verslo planas: sergančių vaikų priežiūra namuose VĮ "Sveikata į namus"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Įvadas. Santrauka. Verslo srities aprašymas. Firmos istorija. Firmos tikslai. Paslaugų aprašymas. Paslaugų tobulinimo tyrimai. Rinkos apžvalga. Rinkos dalies išskyrimas. Marketingo planas. Pardavimo strategija. Vietos analizė. Patalpos. Reklama ir rėmimas. Darbo jėga. Rizikos vertinimas. Finansai. Darbuotojai ir jų darbo užmokestis. Paslaugų kainos nustatymas. Tyrimo charakteristika. Tyrimo duomenų analizė. Išvados.

Ištrauka

"Žmonija privalo duoti vaikui visa, ką ji turi geriausio" – skelbiama Jungtinių Tautų Vaiko teisių deklaracijoje. LR konstitucijoje ir kituose teisiniuose aktuose pabrėžiama, kad valstybė, šeima, mokykla ir kiti turi rūpintis vaikais. Trokšdama, kad vaikystė būtų laiminga, žmonių bendrija šiandien ragina tėvus, globėjus, įvairių lygmenų organizacijas bei institucijas pripažinti vaiko teises ir ginti jas. Visuomenės užduotis – siekti, kad kiekvienas vaikas galėtų sėkmingai vystytis, augti sveikas, kad kiekvieno vaiko gyvenimas būtų prasmingas. Nuo vaikų gyvenimo kokybės, sveikatos ir galimybių priklauso visos visuomenės gerovė.
VšĮ Utenos PSPC 2003 metais buvo užregistruota 18904 sergančių vaikų.
Susirgus vaikui, jei nėra būtinybės gydytis stacionare, geriausia slaugyti, prižiūrėti namuose, nes vaiką supa artima aplinka, jis jaučiasi saugus. Be to, vaikams nereikia prisitaikyti prie naujo dienos ritmo ir aplinkos. Taigi paslaugos į namus – tokia darbo forma, kai kvalifikuoti specialistai (bendrosios praktikos slaugytojai, ergoterapeutai, socialiniai darbuotojai) teikia paslaugas kliento namuose. Tokios pagalbos suteikimo procesas efektyvesnis, nes tai vyksta klientui įprastoje aplinkoje, o tai ypač svarbu dirbant su vaikais.
Privačių sveikatos priežiūros įstaigų 2002 m. buvo 1284. Iš jų 6 ligoninės ir 816 odontologinės pagalbos įstaigų. Neodontologinių privačių sveikatos priežiūros įstaigų struktūroje 130 įstaigų sudarė pirminės sveikatos priežiūros įstaigos ir 338 specializuotos ambulatorinės įstaigos bei konsultaciniai kabinetai. Privačiai yra atliekami laboratoriniai medicinos tyrimai. Apie 60% privačių specializuotų sveikatos priežiūros įstaigų įsikūrusios Vilniuje ir Kaune.
Sveikatos priežiūros įstaigų veiklą reglamentuoja LR Sveikatos sistemos įstatymas, LR Sveikatos priežiūros įstaigų įstatymas, LR Sveikatos draudimo įstatymas, Civilinis kodeksas ir kiti norminiai dokumentai. Pagrindiniai teisės aktai, reglamentuojantys socialinių paslaugų organizavimo, teikimo bei gavimo sąlygas, socialinių paslaugų skyrimo ir apmokėjimo principus yra Socialinių paslaugų įstatymas, LRV nutarimas "Dėl apmokėjimo už socialines paslaugas principų ir tvarkos patvirtinimo".
Privačių įstaigų perspektyvos labai didelės ir tokių paslaugų poreikis tik augs, nes jos jau šiandien efektyviai sprendžia paslaugų kokybės problemas.

Darbo tikslas – išanalizuoti verslo galimybes Utenos mieste, teikiant sveikatos priežiūros ir socialines paslaugas sergantiems vaikams namuose.


Uždaviniai:
1. Pateikti teikiamų paslaugų specifiką ir atsakingų darbuotojų kompetencijas, jų darbo pobūdį.
2. Paanalizuoti rinką, kurioje teiksime paslaugas sergantiems vaikams.
3. Išskirti įstaigos silpnąsias ir stipriąsias puses, pranašumus, kuriais galės pasinaudoti mūsų būsimi klientai.
4. Įvertinti riziką ir trukdžius, kurie gali kilti pradėjus verslą.
5. Atlikti tyrimą Utenos mieste, siekiant išsiaiškinti vaikų priežiūros poreikį namuose.


Viešosios įstaigos pavadinimas – "Sveikata į namus".
Įstaigos įkūrimo data: 2004 m. rugsėjo 1 d.
Verslo plano tikslas: teikti sveikatos priežiūros ir socialines paslaugas sergantiems vaikams namuose.
Uždaviniai:
1. Teikti sveikatos priežiūros paslaugas;
2. Teikti socialines paslaugas;
3. Sudaryti gydymo tęstinumą;
4. Bendradarbiauti su įstaigomis, kurios teikia socialines bei medicinines paslaugas;
Veiklos sritis: specialistų komanda (3 bendrosios praktikos slaugytojais, 2 socialiniai darbuotojai ir ergoterapeutas) teiks socialines, medicinines paslaugas sergantiems vaikams ir jų artimiesiems namuose bet kuriuo paros metu. Tai pirmoji tokia įstaiga Utenoje, kuri išsiskirs iš kitų tuo, jog teiks būtiniausias paslaugas klientų namuose.

Įstaigos stipriosios pusės ir pranašumai:
- Kvalifikuoti specialistai;
- Kompleksinių paslaugų teikimas:
- Sergančių vaikų priežiūra jiems artimoje aplinkoje;
- Visa reikiama informacija tėvams apie ligos specifiką ir gydymo eigą;
- Sergančių vaikų ugdymas, atsižvelgiant į sveikatos būklę;
- Bendruomenės centras, kuriame bus galimybė konsultuotis su kitais specialistais ir turiningai praleisti laiką su vaikais.

Paslaugų teikimo pobūdis: paslaugas teiksime klientų namuose, jiems patogiu laiku (visą parą) ir atsižvelgdami į jų pageidavimus bei poreikius. Mūsų paslaugas bus galima užsisakyti atėjus į įstaigą arba telefonu. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-04-13
DalykasVerslo planų diplominis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasDiplominiai darbai
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai8
Dydis56.67 KB
AutoriusRasa
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2004 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaUtenos kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas serganciu vaiku prieziura namuose [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą