Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: vandens slidžių nuoma UAB "Galantas"

Verslo planas: vandens slidžių nuoma UAB "Galantas"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

Įvadas. Techninių ekonominių rodiklių suvestinė. Įmonės veiklos aplinkos veiksnių įvertinimas. Bendra informacija apie įmonę ir verslo šakos analizė. Trumpas įmonės aprašymas. Verslo organizavimo forma. Steigimas. Paslaugų sektorius. Verslo sritis. Makroaplinka. Marketingo planas. Rinkos analizė. Marketingo kompleksas. Pardavimų prognozė. Organizacinis planas. Duomenys apie vadovus. Organizacijos valdymo struktūra, funkcijų pasiskirstymas. Firmos SWOT analizė. Finansinis planas. Pajamų prognozė. Sąnaudų prognozė. Amortizacija. Lėšų poreikis. Lūžio taško paskaičiavimas. Sąnaudų prognozė ir pelno paskaičiavimas. Reikiamų išteklių prognozavimas. Pelno nuostolio ataskaita.

Ištrauka

Išsivysčiusiose šalyse paslaugos tapo vyraujančia ekonominės veiklos rūšimi. Sparti paslaugų sferos plėtra, jos vaidmens ūkyje augimas būdingas ir Lietuvos ekonomikai. Mano įsteigta įmonė užims tik nedidelę dalį paslaugų sektoriaus. Ji teiks vandens slidžių nuomos paslaugas, Kauno mieste, prie Kauno marių. Tai yra perspektyvi ir greitai plėtojama sritis.
IĮ "Galantas" įregistruota 2006 01 01, Kauno miesto savivaldybėje.
PASLAUGOS TEIKIMAS.
IĮ "Galantas" teiks slidžių nuomos paslaugas. Kauno mieste konkurentų pakankamai mažai. Informacija apie teikiamas paslaugas bus skleidžiama informacinių technologijų, žiniasklaidos, paslaugų biržos pagalba. Tiekimo vadybininkės rūpinsis, kad nuolat būtų pakankamai įrangos, ji būtų įsigyta už konkurentabilią kainą. Pardavimo vadybininkės bus atsakingos už paslaugų pardavimo apimtis. Tai viena iš svarbiausių jų pareigų.
Unikali pardavimo strategija leis atkovoti dalį rinkos iš esamų konkurentų, pasiekti maksimalų klientų skaičių ir nuolat didinti paslaugų apyvartos apimtis ir savaime suprantama, pelną. Potencialių vartotojų skaičius siekia 12000/metus. Stipriausi mūsų varžovai, kurių kai kuriuos veiklos niuansus pritaikysime savojoje: UAB "Mediaworks", IĮ "A. Simėnienės", UAB "Dimdus".
Metinė paslaugų apyvarta pirmaisiais metais siekia net 443223 Lt (optimistiniu variantu). Laukiamas pelnas - 300497,57lt. Savininkas į šį projektą investuoja 17500 Lt. Atsižvelgę į laukiamą pelną, matome, kad investicijos atsipirks jau per pirmąjį mėnesį.
Kapitalo poreikis – 17500lt. Lėšos bus panaudotos įmonės steigimui, darbo įrankiams įsigyti ir kt.
Atsižvelgiant į tai, kad metinis darbuotojų sąrašas neviršija 10 žm., o pardavimų pajamos 500 000 Lt, šiai įmonei pritaikome mažųjų įmonių įstatyme numatytą pelno mokesčio lengvatą, t.y., 13 %. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-03-31
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis158.65 KB
Autoriusindre
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaLietuvos Kūno Kultūros Akademija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas vandens slidziu nuoma [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 27 puslapiai 
  • Lietuvos Kūno Kultūros Akademija / 1 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą