Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: naktinis klubas "World"

Verslo planas: naktinis klubas "World"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Santrauka. Įvadas. Tyrimo objekto ir informacinių šaltinių apžvalga. Įmonės veiklos analizė. Kainodara. Konkurencijos analizė. Marketingo strategija. Darbo užmokesčiai. Pirmųjų metų darbo apmokėjimo išlaidos. Ilgalaikis turtas. Ne darbo išlaidos. Pardavimų prognozės metams. Parduotų prekių savikainos. Įmonės įplaukos ir išlaidos bei pajamų mokesčio apskaičiavimas. Finansavimo šaltiniai ir jų panaudojimas. Išvada.

Ištrauka

Verslo planas - tai dokumentas, kuriame išdėstoma verslo sumanymo esmė, apibūdinama verslo objekto (įmonės, firmos) padėtis dabar esančiomis ekonominėmis, politinėmis sąlygomis, numatoma būsima strategija ir ateities perspektyvos, trumpai išdėstoma finansinė informacija.
Verslo plano struktūra ir jo detalizavimas priklauso nuo kuriamo verslo objekto (įmonės, firmos), veiklos srities, konkurentų, esamų sąlygų pasirinktam verslui plėtoti ir t.t.
Verslo planas - tai dokumentas, atspindintis firmos, įmonės būsimą (esamą) "veidą" . Verslininkas kurdamas verslo planą turi "iššniukštinėti" rinką, apmąstyti savo galimybes dabartinėje šalies ekonominėje padėtyje, konkurenciją, galimybę pritraukti investitorius, partnerius. Galų gale verslo plane turi būti numatytos sąlygos būsimiems firmos (įmonės) darbuotojams, apskaičiuojamos išlaidos, pajamos, atsipirkimo galimybės, grynųjų pinigų panaudojimas bei paskirstymas ir t.t. Ir verslininkas apmąstęs visus šiuos teiginius būtinus sėkmingam firmos (įmonės) egzistavimui turi išsirinkti geriausią, tobuliausią modelį, kuris pritrauks investitorius bei partnerius.
Verslo planas - tai planas, kurio dėka bus siekiama firmos (įmonės) klestėjimo, sėkmingos kovos su konkurentais, gerų rezultatų rinkoje nepažeidžiant Lietuvos Respublikos konstitucijos, įstatymų bei Vyriausybės nutarimų.
Sudarydamas verslo planą ir sukūręs įdėją naktiniam klubui "World" iškėliau sau tokius tikslus ir uždavinius.
Tikslai:
1. Atskleisti ir parengti rinkos tyrimus, nustatyti verslo plano privalumus ir trūkumus ir parengti verslo planą.
2. Atskleisti ir pademonstruoti mano individualios įmonės pelningą veiklą.
Uždaviniai:
1. Išanalizuoti įmonės finansinius reikalus, išlaidas, pajamas.
2. Apibendrinti įmonės veiklą, organizacinę struktūrą.
3. Analizuoti rinkos struktūrą.
4. Suformuluoti tinkamą reikalingų lėšų poreikį ir panaudojimą.
5. Įvertinti ir atskleisti riziką.
Verslo planas sudarytas, kad padėtų išryškinti verslo aspektus, praverstų vadovaujant, bet svarbiausia užduotis - sudominti privačius investuotojus savo idėja, patraukti užsienio kreditorius ir bandyti plėsti savo verslą už lietuvos ribų.
Šiuo metu Lietuvoje vis didesnę pasiūlą ir paklausą įgyja pramogų verslas. Kurti naktinį klubą paskatino menka šio pobūdžio paslaugų pasiūla Klaipėdoje, bei prastas ir nemaksimalus kliento norų tenkinimas. Įvertinęs dabartinę situaciją, remdamasis panašių klubų patirtimi ir klaidomis stengsiuos optimaliai patenkinti klientų norus. Tai įvykdyti man yra aktualu ir nesunku, nes esu potencialus klientas. Todėl dabartinę šios šakos analizę vertinsiu realiai turėdamas daug pasiūlymų jai pagerinti.
Naktinio klubo "World" pagrindinis objektas - klientas, jo norų tenkinimas. Aukšto lygio aptarnavimas, sąžiningumas, progresyvi muzika - mano pagrindinė veikla tam tikslui pasiekti, ko būtent dabar trūksta mano dabartiniams konkurentams ir būsimiems klientams. "Jūsų atsipalaidavimas - mūsų biznis"- toks mūsų šūkis. Ir iš tikrųjų kliento nuotaika ir atsipalaidavimas yra užduotis, skirta mums, kurią as galiu bešališkai įvertinti ir įvykdyti.
Naktinis klubas "World" bus adresu: Paryžiaus komunos gatvė 4. Tai buvusio kinoteatro "Vaidila" patalpos. Klube bus grojamos dviejų stilių muzikos: tai žaismingasis disco ir tamsus ir energingas progressive house. Pirmas aukštas bus padalintas į 3 dalis: rūbinę, poilsio vietą (ten gros ramesnė muzika, bus išdėlioti minkšti kampai skirti pailsėti, atsikvėpti) ir šokių salę kuri bus sujungta su antruoju aukštu sukamaisiais laiptais, ten gros progressive house muzika. 70% antro aukšto užims disco salė, o kita dalis bus skirta 6 minkštiems kampams su staliuku, kurius bus galima išsinomuoti vakarui.
Klube bus irengta moderni garso, apšvietimo ir projekciju sistema. Klubas "World" didžiausią dėmesį skirs moderniausiai šokių muzikai, kvies šokių muzikos madas pasaulyje diktuojančius DJ. Vakarėlių metu lankytojų laukia specialios show programos ir pasirodymai, laimingos valandos, rėmėjų dovanos, konkursai, bei specialūs siurprizai.
Bus pasirinkta profesionalių saugos darbuotojų komanda "Argus". Didelis demesys bus skiriamas veidų kontrolei ("face control"), aptarnavimo kokybei, bei kainų politikai. Be to, bus aktyviai kovojama prieš lankytojus, klube naudojančius kvaišalus. Klubas sieks išsiskirti marketinginiais sprendimais, kurie užtikrintų visišką lankytojų poreikių tenkinimą.
Kalbėdamas apie klubo ambicijas, teigiu, kad sieksime tapti geriausiu klubu ne tik vakarų, bet ir visoje Lietuvoje. Bendradarbiaudamas su užsienio įtakingiausiomis šokių muzikos industrijos kompanijomis, stengsiuos garsinti ne tik savo klubo, bet ir Lietuvos vardą visoje Europoje.

Naktiniame klube labiausiai akcentuotinas objektas - savas stilius, kurį mes sukursime dizainerių ir arhitektų pagalba. Būtent jis turi sukurti dvasią, kuri jaustųsi kiekvienoje sienoje, stale ir kėdėje. Tik pas mus kiekvienas aptarnaujantis žmogus perteiks savo pakilią nuotaiką ir optimizmą.
Klubas bus lankomas dėl kelių priežaščių:
1. Žmonės norės atsipalaiduoti ir užsimiršti nuo kasdieninių rūpesčių.
2. Klientų noras pabūti savo draugų, pažystamų rate, kurie toleruoja tas pačias pažiūras ir skonius.
3. Įsijungti į mūsų sukurtą erdvę.

Vietu skaičius: Apie 1500 vietų
Salių skaičius: 2 salės
Rūkoma (vietų skaičius): Visur
Pobūvių salė: 400 vietų
Šokiu salė/aikštelė: 2 šokių salės
Automobilių stovėjimas: Nemokamas
Atsiskaitymas kreditine kortele: Visa Electron, Master Card
Valgiaraštis pateikiamas tokiomis kalbomis: lietuvių, anglų
Papildomos paslaugos: pobūviai, banketai, furšetai ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-03-27
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis248.77 KB
AutoriusScalper
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas naktinis klubas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą