Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: kompiuterinės paslaugos TŪB "Komveda"

Verslo planas: kompiuterinės paslaugos TŪB "Komveda"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Apibendrinimas. Verslo aprašymas. Bendras sumanymo aprašymas. Verslo sferos apibūdinimas. Firmos istorija arba jos atsiradimas. Sumanymo uždaviniai. Sumanymo unikalumas. Marketingas. Verslo aplinkos veiksniai. Rinkos būklė, jos dydis ir tendencijos. Konkurencija rinkoje. Marketingo tikslai ir strategijos. Rinkos segmentavimas ir tikslinių rinkų atranka. Marketingo rinkinio elementai. Produktas rinkos požiūriu. Paskirstymo kanalai. Kainų nustatymas. Reklamavimas ir stimuliavimas. Marketingo veiklos kaštai. Gamyba. Gamybos vykdymo vieta. Paslaugos poreikiai. Reikalingos patalpos. Įrengimai ir kitos priemonės. Tiekimo ir transportavimo veiksniai. Darbuotojų samdymo galimybės. Paslaugos kaštų prognozė. Valdymas. Valdymo grupės sudėtis. Organizacinė firmos struktūra. Juridinė sandara ir sutartys. Kritinė rizika. Numatomos problemos ir kliūtys. Rizikos veiksniai. Alternatyvios veikimo kryptys. Finansai. Reikiamos lėšos ir jų panaudojimas. Pelno ataskaita. Lūžio taško analizė. Gamybos nenuostolingumo taško analizė. Projekto įgyvendinimo grafikas. Priedai

Ištrauka

Matydami vis platėjančią paslaugų rinką Lietuvoje, ir atrasdami verslo paslaugų tiekimo trūkumus, nutarėme sukurti savo verslą, kuris praplėstų jau esamų paslaugų pasirinkimo galimybę ir suteiktų galimybę mums patiems įsitvirtinti rinkoje, bei užsidirbti pinigų. Mes nutarėme įsteigti kompiuterinių paslaugų įmonę TŪB "Komveda", kuri suteiks galimybę kiekvienam Lietuvos gyventojui įsigyti mūsų sukurtų programų, instaliuoti įvairias kitas ir svarbiausia, kad vartotojui bus nebūtina apsilankyti mūsų ofise. Tai padarys mūsų darbuotojai, kurie atvykę pas klientą išpildys visus jo norus. Atsižvelgdami į tai, kad tokių kaip mūsų firmos paslaugų niekas šiuo metu neteikia, tai parinkome firmos įkūrimo vietą kuo arčiau centro, kad vartotojams būtų lengva susisiekti. Mūsų firmos patalpose bus atliktas remontas, kad jos tiktų mūsų teikiamoms paslaugoms ir kurtų gerą firmos įvaizdį.
TŪB " Komveda " pagrindinė teikiama paslauga yra įvairių kompiuterinių paslaugų teikimas pagal iškvietimą. Taip pat plečiant savo veiklą, planuojame vesti kompiuterinius apmokymo kursus. Kurdami šią firmą mes siekiame užsitikrinti savo nuolatinį pragyvenimo šaltinį. Planuojame dirbti šešias dienas per savaitę po 6.5 valandos per dieną. Išeiginė – sekmadienis. Tokiu būdu manome, kad prarasime mažiausiai vartotojų . Patalpas savo verslui mes pasirinkome arti miesto centro gerai susisiekiamoje vietoje. Mūsų firmos paslaugos orientuotos į labai įvairią klientūrą. Tikimės, kad mūsų paslaugomis naudosis ir pradedantieji, ir profesionalai. Planuojama, kad įmonės įkūrimui (patalpos, įranga) reikės apie 26040 Lt. Įmonėje dirbs du žmonės – t.y. jos savininkai, papildomai teks samdyti sekretorę. Planuojama gauti nemažas pajamas, iš kurių įmonė turėtų 20762.46 Lt. grynojo pelno. Geografiniu požiūriu mūsų įmonė orientuota į Šiaulių miestą. Konkurencijos atžvilgiu mūsų įmonė (kompiuterinių paslaugų teikimo atvykstant pas užsakovą) šiuo metu konkurentų neturi, daliniai konkurentai yra įmonės prekiaujančios kompiuteriais, kadangi mūsų įmonėje tokia paslauga irgi yra (kaip papildoma). TŪB " Komveda" naudos plačią įsiterpimo strategiją. Paslaugų kainos bus nuolat derinamos atsižvelgiant į konkurentu kainas, nuolatiniams klientams bus suteikiamos įvairios nuolaidos. Įmonės veiklą ir joje atsiradusias naujoves planuojame reklamuoti tokiuose laikraščiuose ir žurnaluose (pvz. "Naujoji komunikacija"). Tam per metus manoma skirti apie 3000 Lt. Siekdami išsilaikyti rinkoje, ir neprarasti savo klientų, diegsime įvairias naujoves, didinsime paslaugų pasirinkimą, jų kokybę ir imsimės visų priemonių įmonės veiklos gerinimui.

Dabartinė Lietuvos ekonomika negali aprūpinti visus darbo vietomis. Tai skatina verslininkus kurti privačias įmonės. Tai gali būti ūkinės bendrijos, akcinės bendrovės (UAB ir AB), individualios.
Šis verslas yra Lietuvoje palyginus naujas, todėl menkai paplitęs. Yra labai daug firmų, prekiaujančių kompiuterine bei programine įranga, tačiau ne tiek daug firmų teikia tokią paslaugą, kaip atvykimas pagal iškvietimą.
Šios veiklos srities poreikį bei reikalingumą apsprendžia didėjantis kompiuterių įsiterpimas į mūsų kasdieninį gyvenimą, bei naujų firmų atsiradimas. Nei viena solidi firma negali apsieiti be kompiuterio. Pagrindinė jo paskirtis – finansinė apskaita. Be to yra firmų, kurie naudoja kompiuterį specifinėms tikslams: programavimui, dizainui, dokumentų spausdinimui... Būtent tokias firmas ir skirta aptarnauti paslaugų firma, Mariaus Petniūno ir Donato Stankūno tikroji ūkinė bendrija "Komveda"(toliau ūkinė bendrija " Komveda").
Pagrindinis tikslas TŪB" Komveda" - kryptingai vystytis toje pačioje kompiuterinių paslaugų verslo srityje ir siekti penkerių metų laikotarpyje įsitvirtinti kompiuterinių paslaugų rinkoje ir užimti joje 2%. Firma stengsis prisitaikyti prie klientų poreikių bei siekti vis didesnio pelno.
Dabartiniu metu yra gana palankios sąlygos firmos vystymuisi. Tikėtina, kad per kitus penkerius metus pragyvenimo lygis Lietuvoje vis didės. Didės firmų, fizinių asmenų skaičius, kuriems bus reikalingos mūsų paslaugos.
Firmos tipas - ūkinė bendrija. Tokios struktūros firma pasirinkta todėl, kad buvo nuspręsta, kad dirbant dviese galima pasiekti geriausių rezultatų, negu dirbant vienam (Personalinėje įmonė). Akcinė bendrovė tokio verslo sferai iš vis, galima tarti, kad netinka. Tikrąją ūkinę bendriją valdo ir pelną dalijasi abudu nariai. Už bendrijos veiklą jie atsako savo asmeniniu turtu. Ūkinės bendrijos turi daug kitų pranašumų:
• Lengva įkurti;
• Didesnės pradinės lėšos;
• Pelnas tiesiogiai priklauso savininkams;
• Pakankamai lanksti veikla;
• Mažesnė valdžios kontrolė;
• Pelno mokestis toks, kaip personalinių įmonių;
• Paprastesnė finansinė atskaitomybė;

Ūkinė bendrija "Komveda" steigėjai – Marius Petniūnas, Donatas Stankūnas.
Įmonės darbuotojai: Donatas Stankūnas ir Marius Petniūnas – vadybininkai ir techniniai inžinieriai. Sekretorė – bus samdoma.
Valdymo organizacinė struktūra: paprastoji.
Pagrindinė įmonės veiklos kryptis kompiuterinių paslaugų teikimas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-03-20
DalykasVerslo planų diplominis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasDiplominiai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai3
Dydis65.35 KB
AutoriusValdas
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaVilniaus "Atgajos" specialioji mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas kompiuterines paslaugos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Diplominiai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Vilniaus "Atgajos" specialioji mokykla / 3 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą