Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: naktinis klubas "Kuba"

Verslo planas: naktinis klubas "Kuba"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445
Aprašymas

Įvadas. Naktinio klubo "Kuba" charakteristika. Registravimo tvarka. Įmonės pavadinimas. Adresas. Interjeras. Veiklos sritis. Įmonės įregistravimas. Įmonės savininkės. Vidutinis darbuotojų skaičius. Aptarnaujantis bankas. Klubo organizacinė valdymo struktūra. Darbo analizė ir reikalavimų profiliai. Reikalavimai pareigybei užimti. Reikalavimų profiliai. Darbo užmokesčio sistemos sukūrimas pasirinktoms pareigybėms/darbo vietoms. Bazinio darbo užmokesčio nustatymas, remiantis darbo vietų vertinimu. Darbo vietų vertinimas su DVV programa. Kintamo darbo užmokesčio kriterijų parinkimas ir aprašymas. Premijavimo rodiklių parinkimas ir aprašymas. Darbo vietos reklama. Paieškos šaltinių parinkimas. Kandidatų dokumentai. Išvados.

Ištrauka

Norint įkurti įmonę pirmiausia reikia idėjos. Tai bene svarbiausias įmonės steigimo etapas. Nuo idėjos priklauso, ar verslas klestės. Žmogus dažniausiai pradeda tokį verslą, kuris susijęs su jo kvalifikacija ir patirtimi. Svarbiausia yra idėja, ir tai, kad ji būtų reali.
Mes stengsimės įgyvendinti savo idėją, kuri susijusi su naktinio klubo įkūrimu. Pirmiausia orientuosimės į jaunų žmonių nuo 18 iki 30 metų ratą, nes tokių, pramogų trokštančių, lankytojų būtų gausiausia. Be to, manome, kad svarbu jaunimui sukurti įdomią, pritraukiančią veiklą, kur jie galėtų praleisti laisvalaikį, realizuoti savo kūrybines idėjas, švęsti šventes, pasilinksminti, pašėlti, atsipalaiduoti ir pan.
Norint, kad įmonė sėkmingai veiktų, reikia nustatyti konkrečius išmatuojamus tikslus, veiklos kryptis su realiai pasiekiamomis ribomis. Tikslai įmonei svarbūs mažiausiai dėl šių priežasčių:
o Tikslai suteikia krypties pojūtį. Numatydamos savo naktiniam klubui tikslus mes motyvuosime ir taip nugalėsime iškilusias kliūtis.
o Tikslai sutelkia mūsų pastangas. Kai įmonė turės savo tikslus, bus lengviau apsispręsti, kaip panaudoti ribotus išteklius ir taip nustatysime sau prioritetus.
o Tikslai orientuoja mūsų įmonės planus ir sprendimus.
o Tikslai padeda įvertinti įmonės pažangą.

Pagrindiniai naktinio klubo "Kuba" tikslai:
• Įsitvirtinti rinkoje;
• Dirbti pelningai;
• Pritraukti vis naujų lankytojų, suteikti jiems maksimalias galimybes puikiai praleisti laiką, atsipalaiduoti, pašėlti, daug ką pamatyti ir save parodyti;
• Skatinti prezentacijų, konferencijų ar seminarų bei studentiškų švenčių rengimą, madų demonstravimą;
• Nuolat kviesti Lietuvos ir užsienio žvaigždes ;
• Rūpintis šviesos, garso, vaizdo efektų atnaujinimu;
• Pateikti platų gėrimų ir valgių asortimentą už "studentišką" kainą;
• Diegti naujas technologijas, mažinti kaštus, pilnai išnaudoti turimus resursus;
• Lankytojas turi būti laimingas, darbuotojas taip pat.
Įgyvendinus šiuos tikslus, atsivertų galimybė plėsti klientų ratą, nes įvairios rengiamos šventės, prezentacijos padėtų suburti pastovių lankytojų būrį. Tad svarbiausias ateities tikslas yra paversti klubą pačiu lankomiausiu, įdomiausiu.
Tad pagrindinis mūsų darbo tikslas yra sudaryti organizacinę valdymo sistemą, atlikti pareigybių/darbo vietų analizę, parinkti atitinkamą personalą, kuris užtikrintų sėkmingą klubo veiklą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-03-03
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis43 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis265.51 KB
AutoriusEgle
Viso autoriaus darbų11 darbų
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas naktinis klubas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 43 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą