Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: automašinų plovykla UAB "Robis"

Verslo planas: automašinų plovykla UAB "Robis"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Apibendrinimas. Verslo aprašymas. Bendras sumanymo aprašymas. Verslo sferos apibūdinimas. Sumanymo uždaviniai. Sumanymo unikalumas. Marketingas. Verslo aplinkos veiksniai. Rinkos būklė, jos dydis ir tendencijos. Konkurencija rinkoje. Marketingo tikslai ir strategijos. Rinkos segmentavimas ir tikslinių rinkų parinkimas. Marketingo rinkinio elementai. Produktas rinkos požiūriu. Pasiskirstymo kanalai. Kainų nustatymas. Reklamavimas ir stimuliavimas. Gamyba. Gamybos vykdymo vieta. Gamybos poreikiai. Reikalingos patalpos. Įrengimai ir kitos priemonės. Tiekimo veiksniai. Darbuotojų samdymo galimybės. Gamybos kaštų prognozė. Valdymas. Valdymo grupės sudėtis. Organizacinė firmos struktūra. Juridinė sandara ir sutartys. Patarėjai ir konsultantai. Kritinė rizika. Numatomos problemos ir kliūtys. Rizikos veiksniai. Alternatyvios veikimo kryptys. Finansai. Reikiamos lėšos ir jų panaudojimas. Pardavimo prognozė. Prognozuojamų pinigų srautų analizė. Darbų grafikas. Bibliografija. Priedai. Pelningumo lūžio taškas.

Ištrauka

Žvelgiant į ateitį, matomas vis didesnis poreikis automašinų plovyklų, nusprendžiau įkurti UAB "Robis". Ši mano sugalvota firma, teiks plovimo paslaugas mažoms, lengvojo automobilio dydžio, transporto priemonėms, mikroautobusams ir uždaro tipo transporteriams, autobusams, vilkikams ir vilkikams su uždaro tipo puspriekabėmis, transporto priemonėms su priekabomis, puspriekabėms. Vartotojams tai suteiks galimybę be vargo ir pakankamai už mažą kainą gauti gerą paslaugą.
UAB "Robis" kaip ir daugelio tokio pobūdžio įmonių pagrindinė užduotis bus – teikti plovimo paslaugas bei stengtis, kad vartotojai liktų patenkinti ja. Mano įmonė pradžioje rengs plovimo turnyrus, kurie papildomai turėtų pritraukti daugiau vartotojų, tai būtų savotiška reklama. Kaip ir daugelis kitų firmų steigėjų, aš siekiu pelno bei noriu įsitvirtinti šiame versle. Planuojamas darbo laikas daugiau nei 12 valandų per parą. Tai užtikrins didesnį pelną ir taipogi įvesiu naktinį tarifą, kuris turėtų sudominti atskirą vartotojų grupę. Mano UAB "Robis" patalpas norėtu įsteigti nuošaliame rajone, tai užtikrintų mažesnę konkurenciją, kadangi panašių firmu yra daug miesto centre. Pagrindinį įmonės patalpų plotą užims plovimo salė, su jai reikiama įranga : plovimo iranga, baldai ir t.t. ir atskira patalpa plovimo irenginiams. Planuojame, kad UAB "Robis" įkurimui 500000 Lt. Pradžioje įmonėje dirbs 10 žmonių – t.y. jos savininkai, ir papildomi darbininkai. Geografiniu požiūriu mano įmonė orientuota į Vilniaus miestą. Paslaugų kainos bus nuolat derinamos atsižvelgiant į konkurentu kainas, nuolatiniams klientams bus suteikiamos įvairios nuolaidos. Įmonės veiklą ir joje atsiradusias naujoves planuojame reklamuoti spaudoje, bei reklaminiais bukletais, taipogi internete. Planuojamas, skiriamas reklamai apie 20000 Lt. Būtinai apdrausime firmai priklausantį turtą, bei įvesime modernią apsaugos sistemą.
Pirmajame plovyklos bokse sumontuota "Kärcher" plovimo įranga. Ją pateikė šio koncerno atstovai Lietuvoje UAB "Hronas". Plovykloje sumontuotas mobilus šepečių portalas RGB 6315, trys aukšto spaudimo rankinio plovimo postai, atskiroje kabinoje su stiklinėmis sienomis įrengta operatoriaus darbo vieta su valdymo pultu.
Antroji plovyklos patalpa bus skirta plauti krovininių automobilių cisternų vidų bei išorę. Tai bus pirmoji tokio pobūdžio plovykla Lietuvoje. Jai patalpos jau paruoštos, bet įranga dar projektuojama. Čia bus plaunamos cisternos, kuriomis gabenami skysti maisto produktai (alkoholis, sultys, sirupai, šokoladas) ir buitinė chemija. Kiekvieno produkto likučiams išplauti numatyta atskira technologija.
Išplovus cisterną ji bus užplombuojama, vairuotojui pateikiamas plovykloje atliktos paslaugos sertifikatas. Tai garantija, kad užsakovas neturės pretenzijų dėl krovinio gabenimo švarioje talpoje. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis117.19 KB
AutoriusVioleta
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas automasinu plovykla [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą