Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: sulčių gamyba UAB "Vaisius"

Verslo planas: sulčių gamyba UAB "Vaisius"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940
Aprašymas

Santrauka. Įmonės rekvizitai. Marketingo planas. Rinkos analizė. Konkurencija rinkoje. Produkcijos poreikis. Rinkos segmentavimas. Marketingo kompleksas. Prekė. Kaina. Pateikimas. Reklama. Gamybos planas. Gamybos vieta. Gamybos procesas. Gamybos proceso ir produkcijos kokybės kontrolė. Technologinė įranga. Žaliavos ir medžiagos. Gamybos apimties prognozė. Organizacinis planas. Savininkai ir valdytojai. Vadyba. Organizacinė įmonės struktūra. Bendrovės tikslai. Potencialūs vartotojai. Pajėgumai. Formavimo poreikis ir šaltiniai. Ilgalaikio turto nusidėvėjimas ir amortizacija. Žaliavų poreikis ir išlaidos. Pardavimų prognozė. Darbuotojų laikininkų darbo apmokėjimas. Darbininkų laikininkų socialinis draudimas (31%). Administracijos darbuotojų darbo apmokėjimas (lt). Administracijos darbuotojų socialinis draudimas (31 %). Tiesioginės gamybos išlaidos (lt). Netiesioginės gamybos išlaidos. Elektros energijos poreikis gamybinių patalpų apšvietimui. Elektros energijos poreikis negamybinių patalpų apšvietimui. Elektros energijos sąnaudos varikliams varyti. Elektros energijos sąnaudos varikliams varyti. Elektros energijos sąnaudos varikliams varyti. Elektros energijos sąnaudos varikliams varyti. Gamybinių patalpų apšildymo sąnaudos. Negamybinių patalpų apšildymo sąnaudos. Gamybinių patalpų šalto vandens sąnaudos. Negamybinių patalpų šalto vandens sąnaudos. Ryšių sąnaudos. Pagamintos produkcijos savikaina. Įmonės veiklos sąnaudos. Pelno prognozė. PVM prognozė. Pinigų srautų prognozė. Balansas. Rizikos įvertinimas. Prognozuojami rodikliai.

Ištrauka

Uždaroji akcinė bendrovė "Vaisius" įregistruota 200X 11 27 Vilniaus miesto savivaldybėje. Įmonė yra įsikūrusi Ševčenkos g. 16 - 1 A korpusas, tel. 75 26 36, fax. 75 26 35. UAB "Vaisius" savininkai - Dainius Šimkūnas, kuris tuo pačiu yra šios įmonės direktorius, Antanas Lupeika ir Edita Michailovskytė. D. Šimkūnas dirba organizacinį darbą, nuolat stebi sulčių rinką, priima sprendimus, susijusius su produkcijos gamyba. Buvo priimtas sprendimas nuomotis patalpas. Jos atitinka higienos reikalavimus ir puikiai tinka plane numatytai veiklai.
Uždaroji akcinė bendrovė "Vaisius" gamina dviejų rūšių sultis: obuolių ir morkų. Šiai produkcijai pagaminti bendrovė turi tris sulčiaspaudes, du virimo kubilus, du šaldymo įrangos komplektus bei du pilstymo ir pakavimo įrengimus. Gamybos procese bendrovė naudoja tik aukštos kokybės žaliavas. Sultys gaminamos pagal naujausią gamybos technologiją, taip pat naudoja naujausią ultrafiltracijos techniką. Įpakavimo dizainas - modernus ir šiuolaikiškas, t.y. sultys supilamos į matinio stiklo 1 litro talpos forminius butelius. Kaina yra prieinama. Bendrovė "Vaisius" sudarys ilgalaikes tiekimo sutartis su bendrovėmis su kuriomis bus nuolat palaikomas glaudus ryšys.
Bendrovėje iš pradžių dirbs 13 žmonių. Visi darbuotojai yra patyrę ir kompetentingi savo srities specialistai bei atsakingi ir pareigingi. Bendras mėnesinis atlyginimas pirmaisiais metais 7505 Lt. ir metų pabaigoje bus išmokėtos visiems darbuotojams premijos švenčių proga.
UAB "Vaisius" vykdys produkto populiarinimą, skatinimą per spaudą, TV, rengs degustacijas, kurios padės užmegsti tiesioginį kontaktą su vartotojais.
Svarbiausias UAB "Vaisius" tikslas - tiekti vartotojams sveikas, patikimos kokybės, malonaus skonio sultis ir taip pritraukti kuo daugiau vartotojų. Įmonė stengsis kuo efektyviau panaudoti turimus išteklius (žaliavas, pinigus, darbo jėgą), kad būtų pasiekti aukšti rezultatai, t.y. nepatirti nuostolio ir gauti pelną. Taip pat bendrovė jau kitais veiklos metais sieks gauti ISO 9001 kokybės sertifikatą. Kiekvienais metais įmonė siųs darbuotojus į kvalifikacijos kėlimo kursus, įvairius seminarus ir pan.
Planuojamas grynasis pelnas: 47988,65 Lt ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-02-14
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis38 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis100.02 KB
Autoriusjonas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2001 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasL.Šapalienė, Z. Verseckienė, O. Buckiūnienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas sulciu gamyba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 38 puslapiai 
  • Vilniaus kolegija / 3 Klasė/kursas
  • L.Šapalienė, Z. Verseckienė, O. Buckiūnienė
  • 2001 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą