Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: programuotojų firma UAB "Premier accountant"

Verslo planas: programuotojų firma UAB "Premier accountant"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Apibendrinimas. Verslo aprašymas. Bendras sumanymo aprašymas. Verslo sferos apibūdinimas. Firmos istorija arba atsiradimas. Sumanymo uždaviniai. Sumanymo unikalumas. Marketingas. Verslo aplinkos veiksniai. Rinkos būklė, jos dydis ir tendencijos. Konkurencija rinkoje. Marketingo tikslai ir strategijos. Rinkos segmentavimas ir tikslinių rinkų parinkimas. Marketingo rinkinio elementai. Produktas rinkos požiūriu. Pasiskirstymo kanalai. Kainų nustatymas. Reklamavimas ir stimuliavimas. Gamyba. Gamybos vykdymo vieta. Gamybos poreikiai reikalingos patalpos. Įrenginiai ir kitos priemonės. Tiekimo ir transportavimo veiksniai. Darbuotojų samdymo galimybės. Gamybos kaštų prognozė. Valdymas. Valdymo grupės sudėtis. Organizacinė firmos struktūra. Juridinė sandara ir sutartys. Kritinė rizika. Numatomos problemos ir kliūtys. Rizikos veiksniai. Alternatyvios veikimo kryptys. Finansai. Reikiamos lėšos ir jų panaudojimas. Pardavimo prognozė.

Ištrauka

Žvelgiant į ateitį, matomas vis didesnis poreikis naujom buhalterinėm programom ir buhalterinių programų atnaujinimui, pritaikant jas prie naujų Europos Sąjungos (ES) standartų. Nes iš tokių paslaugų tiekėjų ši įmonė bus pirmoji, todėl ir firmos pavadinimas turi atitikti jos egzistavimo paskirtį ir išreikšti savo pirmumą. Todėl aš savo firmą pavadinsiu UAB "Premier accountant" – išvertus į lietuvių kalba tai reiškia: pirmaeilis, svarbiausias, pagrindinis buhalteris. Be to, firma teiks ir kitas paslaugas, kaip įdiegtų programų priežiura, atnaujinimas, konsultavimas, apmokymas darbo su naujomis programomis.
UAB "Premier accountant" bus programuotojų firma, kurios pagrindinė užduotis – pagal naujus ES standartus ir kliento pageidavimus kurs, atnaujins, diegs ir apmokys elgtis su naujai sukurtomis programomis. Aš sieksiu, kad mano produktai ir paslaugos atitiktų rinkos poreikius bei tobulėtų kartu su informacine visuomene. Bendrovėje dirbančių žmonių pastangomis, profesionaliu bei kūrybingu darbu ir bendradarbiavimo dėka sieksime užtikrinti savo klientui geriausią siūlomo produkto kokybę bei savalaikį aptarnavimą. Kurdami produktus įvairaus dydžio ir veiklos pobūdžio įmonėms, o tuo pačiu prisitaikydami ir prie konkrečių kliento poreikių, bendrovė "Premier accauntant" įgys vyraujančią poziciją Lietuvos rinkoje, o taip pat išsiplės savo veiklą Baltijos ir Europos šalyse.
Firma susidarytų iš dvejų dalių. Viena jų butų programuotojai, o kita programų diegėjai ir konsultantai-specialistai. Planuojamas darbo laikas 8 valandos per parą. Tai užtikrins normalų darbuotojų darbo našumą. Mūsų UAB "Premier accauntant" patalpas norėtumėm įsteigtį prestižiniame rajone, tai suteiktų savireklamą ir gerą, patikimos firmos įvaizdį. Pagrindinį įmonės patalpų plotą užims kompiuterinė salė, kuri bus padalinta į keletą mažesnių ofisų, skirtų kiekvienam programuotojui atskirai.
Planuojame, kad UAB "DF" įkurimui 500000 Lt.
Pradžioje įmonėje dirbs 10 žmonių – t.y. jos savininkai, ir papildomi darbininkai. Geografiniu požiūriu mūsų įmonė orientuota į Vilniaus miestą su plėtros galimybe į kitus Lietuvos didžiuosius miestus. Įmonės veiklą ir joje atsiradusias naujoves planuoju reklamuoti spaudoje, bei reklaminiais bukletais, taipogi internete. Planuojamas, skirimas reklamai apie 20000 Lt. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-01-26
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis88.76 KB
AutoriusGiedre
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas programuotoju firma [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2011-09-07 IP: 93.93.57.26
    Martynas sako

    Zodis buhalteris angliskai rasomas - accountant!

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą