Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: papuošalų parduotuvė UAB "Papuošk save"

Verslo planas: papuošalų parduotuvė UAB "Papuošk save"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142
Aprašymas

Bendra informacija apie įmonę. Santrauka. Verslo idėja. Misija. UAB "Papuošk save" įmonės tikslai. Rizika. Rizikos veiksniai. Marketingo planas. Situacijos analizė. Pirkėjų analizė. Demografinė segmentacija. Įmonės vieta. Konkurencinė aplinka. Tiekėjų analizė. Marketingo tikslas. Marketingo strategija. Reklamos išlaidos. Marketingo biudžetas. Funkcijos (operacijos). Patalpos įrengimai. Tiekėjai. Atsargos. Pirkėjų aptarnavimas. Personalas. Rizikos įvertinimai. Pirmųjų veiklos metų sąmata (Pinigų srautai). Antrųjų ir trečiųjų veiklos metų pinigų srautų prognozė. Pelningumo lūžio taškas. Išvados.

Ištrauka

Prekyba papuošalais yra perspektyvi veikla, kadangi dauguma žmonių mano, kad tai perspektyvi ir reikalinga prekė, kadangi kiekvienas jų rūpinasi savo išvaižda ir grožiu, nori gerai atrodyti. Ištyrus rinką, išanalizavus vartotojų savybes, paskaičiavus prognozuojamą savikainą ir pelną, įvertinus galimus rizikos faktorius, buvo nuspręsta atidaryti papuošalų parduotuvę.
UAB "Papuošk save" įregistruota 2005 metais Vilniaus miesto savivaldybėsrejestro tarnyboje. Savo veikla ketiname pradeti 2005 gruodžio 1 dieną.
Mūsų įmonės verslo pobūdis - mažmeninė prekyba sidabro papuošalais. Savo veiklą orentuosime į vidutines ir aukštas pajamas gaunančius vartotojus, o ypač dideli dėmesi skirsime i šiuo metu sparčiai besikeičiantį jaunimą.
Esminiai įmonės tikslai:
● patenkinti vartotojų poreikius.
● aprūpinti juos kokybiškomis ir madingomis prekėmis.
● užtikrinti pelninga įmonės veiklą.
Parduotuvės patalpas planuojame įrengti pacičiame Vilniaus širdyje, senamiestyje. Ši vieta yra visiems pakankamai gerai žinoma, vieta yra labai judri visada daug užseniečiu, kurie mielai užsuka apžiurėti parduotuves.
Tai patogi vieta, nes galima panaudoti efektyvią reklamą, atkreipti didesnį pirkėjų dėmesį. Panaudojant reklamines iškabas.
Pirkėjams bus suteikiamos konsultacijos, taikomos įvairios proginės nuolaidos, įteikiamos dovanėlės ir nuolaidų kortelės. Tokiu būdu tikimasi padidinti pardavimų apimtį. Per metus reklamai planuojame skirti 12000 litų.
Parduotuvėje dirbs 6 darbuotojai.Visi įmonės darbuotojai yra atsakingi ir veiklūs žmonės, kurie yra suinteresuoti, kad įmonė dirbtų pelningai.
Pagrindinis įmonės tiklslas – įgyvendinti įmonės įdėją ir gauti pelną. Bus siekiami ir socialiniai tikslai – tai naujų darbo vietų kūrimas, socialinės garantijos ligos atveju ir t.t ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-01-27
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis38 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis93.7 KB
Autoriusjolanta
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas papuosalu parduotuve [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą