Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: elektroninės įrangos gamyba UAB "ELSIS"

Verslo planas: elektroninės įrangos gamyba UAB "ELSIS"

  
 
 
123456789101112131415161718192021
Aprašymas

Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Įmonės istorija. Firmos tikslai. Mūsų teikiamos paslaugos. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Reklama. Paslaugų teikimas. Trumpas paslaugų teikimo aprašymas. Vietos analizė. Patalpos. Įrengimai. Transportas. Darbo jėga. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Organizacinė firmos struktūra. Rizikos įvertinimas. Galimos problemos ir kliūtys. Alternatyvi veikla. Finansai. Reikiamos lėšos ir jų panaudojimas. Finansinių rodiklių skaičiavimo prielaidos. Pardavimo prognozė. Savikainos prognozė. Pinigų srauto ataskaita. Balansas. Prognozuojami ekonominiai rodikliai. Pelno ataskaita. Darbų grafikas. Priedas.

Ištrauka

Yra gerai žinoma, kad informacinės technologijos labai sparčiai vystosi. Tačiau, taip pat greitai vyksta pokyčiai tokiose srityse kaip gamyba, tiekimas, valdymas, organizavimas, finansai ir t.t. Vis daugiau kompanijų įsisavina tokias sąvokas kaip EDI (elektroniniai duomenų mainai tarp įstaigų) ir daugelį kitų.
UAB "ELSIS" - privataus Lietuvos kapitalo įmonė įkurta 1991 metų vasario 1 dieną. Per dešimties metų laikotarpį įmonė išaugo ir tapo viena didžiausių elektroninės įrangos gamintojų ir informacinių sistemų diegėjų šalyje. Šiuo metu įmonėje dirba daugiau nei 320 žmonių.
Nuspręsta steigti UAB "ELSIS" filialą Tauragėje naujų bei jau turimų klientų aptarnavimui Žemaitijos zonoje, nes firma jau nebespėja greitai aptarnauti visų savo klientų.
Mūsų firma siūlys kompiuterines verslo valdymo ir apskaitos sistemas "Navision® Financials" ir "Navision® Manufacturing". Šią programinę įrangą kuria, parduoda, instaliuoja (įdiegia) ir atlieka jos priežiūrą mūsų firma.
Pagrindinis verslo plėtros tikslas: pasiekti tai, kad būtų patenkintos abi pusės – ir klientai, ir pati kompanija.
Taip pat bus teikiamos tokios paslaugos:
Analizė: leidžia įmonei dar neįdiegus sistemos turėti viziją, t.y. žinoti kokį efektyvumą ji pasieks kai bus įdiegta sistema.
Projektavimas ir programavimas: Mūsų kompanija turi sertifikuotų Navision programuotojų grupę, kuri gali sukurti papildomus sprendimus naudojant Navision vystymo priemones.
Diegimas: Mes turime sertifikuotą Navision diegimo grupę kuri gali atlikti diegimą bet kuriame Lietuvos regione.
Konsultacijos ir palaikymas
Galime pasiūlyti konsultacijas susijusias su Navision sprendimais.
Rinka, į kurią orientuotas produktas, plati. Į ją įeina beveik visos Žemaitijos vidutinės ir stambios įmonės. Rinka, kuriai reikalingos paslaugos, tobulinant programinę įrangą, konsultacijos verslo valdymo ir apskaitos kompiuterizavimo klausimais auga, nes daugėja įmonių, įsigijusių programinę įrangą, o laikui bėgant, šie poreikiai ir dar augs.

Mūsų potencialūs klientai:
- didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonės, prekiaujančios: statybinėmis medžiagomis, maisto prekėmis, alkoholiu, lengvaisiais automobiliais ir automobilių detalėmis;
- leidybos ir reklamos įstaigos;
- kepyklos;
- stambios gamybinės ar perdirbimo įmonės.

Mūsų firma tiesioginių konkurentų neturi. Iš netiesioginių konkurentų galima paminëti UAB "PBJ Consult", įsikūrusią Klaipėdoje. Ši firma dabar nėra labai stiprus konkurentas, bet jie ateityje plėsis ir todėl gali tapti labai stipriu konkurentu. Mūsų pranašumas prieš juos toks, kad mes siūlome ir gamybos, ir apskaitos organizavimo sistemas, o jie tik gamybai skirtas sistemas. Todėl jie nepretenduoja į dalį mūsų klientų.

Filialas įsikurs Tauragėje. Patalpų nuoma vienam mėnesiui kainuos 400 – 500 Lt. Transporto įsigijimo išlaidos – 8000 Lt. Per mėnesį bus nuvažiuojama apie 2000 km, todėl prognozuojamos transporto išlaidos – 700 Lt.

UAB "Elsis" filialui Žemaitijos zonoje reikės 4 darbuotojų: direktoriaus, buhalterio, programuotojo ir vadybininko. Bendras mėnesinis darbuotojų atlyginimų fondas 4800 Lt.

Veiklos pradžiai reikia 40000 Lt. Tai sudarys įrengimai, transportas, patalpų nuoma, energetinės bei komunalinės sąnaudos, transporto sąnaudos, žaliavos. Visas šias lėšas duos UAB "Elsis".

Prognozuojamas bendrasis pelnas: 94483 Lt.
Prognozuojamas grynasis pelnas po metų: 50469 Lt.
Prognozuojamas pinigų balansas: 80426 Lt
Prognozuojamas visas turtas po metų: 107639 Lt. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-12-12
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai2
Dydis21.12 KB
Autoriusina
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas elektronines irangos gamyba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą