Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: automobilių plovykla

Verslo planas: automobilių plovykla

  
 
 
123456789101112131415161718192021
Aprašymas

Verslo aprašymas. Firmos pristatymas. Įmonės veikla. Firmos tikslai. Rinkos apžvalga. Rinka. Vietos apžvalga. Konkurencinė analizė. Naujas gaminys. Gamybos planavimas. Gamybos proceso aprašymas. Patalpos. Įrengimai. Tiekėjai. Medžiagos. Transportas. Darbo jėga ir darbo užmokestis. Valdymas. Marketingas ir realizacija. Paslauga. Kainų politika. Vieta. Reklama. Finansinių prognozių prielaidos. Pelno (nuostolio) ataskaita.

Ištrauka

UAB"X"įsteigta norint įkurti Kaune priežiūros paslaugū centrą,įsitvirtinti rinkoje ir vystyti pelningą veiklą.Nuo liepos 1d. Buvo teikiamos tik minimalios plovimo paslaugos,nuo kitų metų sausio 1d. Nuspręsta plėsti įmonės veiklą.Firma teiks automobilių poliravimo ir priežiūros paslaugas,valymą.Taip pat bus teikiamos papildomos paslaugos,užtikrinančios visapusišką automobilio priežiūrą.Veiklos plėtimo sėkmę turi užtikrinti paslaugų visapusiškumas,kokybiškumas,žemesnės nei vidutinės rinkos kainos,stiprus marketingas.
Didėja įvežamų iš užsienio automobilių skaičius.Dauguma jų yra perparduodami,todėl turi būti atitinkamai paruošti.Pradėjus teikti naujų automobilių pirkimo lizingo būdu paslaugas,nuperkama vis daugiau automobilų,todėl didėja ir automobilių priežiūros paslaugų požiūris.
Bendrovės steigėjai yra trys akcininkai,suformavę kapitalą lygiomis dalimis.Visi jie dalyvauja firmos valdyme.UAB direktorius taip pat vienas iš akcininkų.Jo hobis automobilizmas,o tai garantuoja aktyvų jo įsitraukimą į bendrovės veiklą.
Paslaugos bus atliekamos naudojant pažangią technologinę įrangą.Rankų darbo išautomatizuotų procesų optimalus santykis kokybės požiūriu turi užtikrinti atliekamų paslaugų kokybę.Kėbulai kaip ir buvo,taip ir liks plaunami rankiniu būdu,taip pat naudojant aukštą slėgio karšto vandens srovę.Tuo pačiu principu plaunami ir varikliai. Poliravimas bus atliekamas naudojant eksentrinį šlifavimo įrengimą-tai užtikrina tolygų ir kokybišką kėbulo paviršiaus apdorojimą.Salonų valymui naudojamas drėgno valymo siurblys, kokybiškai išvalantis medžiaginius paviršius.
Vartotojams mūsų paslaugos bus naudingos,nes jie sutaupys laiko automobilio priežiūrai,automobilis ilgesnį laiką nepraras prekinės išvaizdos,taigi ir savo vertės, įgaus prestižinę išvaizdą.Be to paslaugos bus kokybiškos,reklamuojamos ir santykinai pigios, todėl ir perkamos mūsų firmoje.
Kaune esantys konkurentai,nors jų ir nėra daug,kaip ir mes anksčiau,teikia tik pavienes automobilio priežiūros paslaugas.Mes paslaugas teiksime kompleksiškai.Šis privalumas pritrauks ivairių kategorijų klientus:
1.Dėvėtų automobilių perpardavinėtojai;
2.Brangių automobilių savininkai,besirūpinantys jų prestižu;
3.Organizacijos,turinčios automobilių ūkį. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-12-12
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis47.69 KB
Autoriusshypt
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2003 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/Dėstytojasdoc.Ž. Simanavičienė
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
FakultetasKauno humanitarinis fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas automobiliu plovykla [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 18 puslapių 
  • Vilniaus Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • doc.Ž. Simanavičienė
  • 2003 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą