Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo aprašymas: autoservisas "Tanagra"

Verslo aprašymas: autoservisas "Tanagra"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162
Aprašymas

Verslo būklės apžvalga. Verslo idėja. Tikslai ir uždaviniai. Paslaugos. Įmonės charakteristika. Nuosavybės forma. Veiklos apžvalga. Vietovės aprašymas.Rinka. Rinkos apžvalga ir šakos plėtros tendencijos. Vartotojai. Konkurentai. Marketingo planas. Kainų politika ir kainos. Rėmimas ir reklama. Gamybinis planas. Įrengimai. Energijos sunaudojimas, gamybos išlaidos. Vadyba. Vadovai. Darbuotojai. Darbo užmokestis. Rizikos vertinimas. Finansinis planas. Finansiniai šaltiniai ir jų panaudojimas. Pelno (nuostolio) ataskaitos. Išlaidų planas. Piniginių srautų prognozė. Balansinis planas. Pagrindiniai finansiniai šaltiniai. Išvados.

Ištrauka

Autoservisas "Tanagra" – individuali įmonė, atliekanti įvairius automobilių,mikroautobusų remonto darbus.Autoservisas atidaromas 2004 m. balandžio 1 d.,adresas S.Dariaus ir S.Girėno g. 45 , Tauragė, tel 86754387. Įmonės įkūrejas ir savininkas Vidmantas Norkus.
Įmonės tikslas – tirti rinką joje sėkmingai įsitvirtinti siekaint pelningos įmonės veiklos.Autoserviso savininkas neabejoje įmonės veiklos pelningumu,nesji įsikūrusi centrinėje Tauragės miesto gatvėje,kur vyksta intensyviausias eismas,gerai vartotojų pastebimoje vietoje. Netoli įmonės yra įsikūrusi firma prakiaujanti naujais automobiliais ir įvairių automobilių auto detalėmis.
Autoservise "Tanagra" atliekami įvairūs automobilių remonto darbai,kėbulų geometrija, automobilių dažymas,padangų montaimas ir balansavimas, ir t.t… Įmonė teikianti šias ir kitas paslaugas tikisi uždirbti pelno jau pirmaisiais veiklos mėnesiais.
Autoservisas ateinančiais veiklos metais planuoja gauti pakankamai pelno,kad galėtų bankui grąžinti 50000 lt., paskolą,kurią ketinama imti siekiant įsigyti reikiamos įrangos,kuri patenkintų vartotojų poreikius ir palengvintų darbuotojų darbą.
Mūsų įmonė iškėlė uždavinius,kuriuos turės atlikti kad sėkmingai įsitvirtintų ir adaptuotųsi esamoje rinkoje.


VERSLO IDĖJA

Įdėja įkurti autoservisą "Tanagra",kilo įsigijus patalpas miesto cente,tinkančias autoserviso kūrimui, kuris palankiomis kainomis teiks kvalifikuotas paslaugas, konkuruos su esamais konkurentais ir užsitarnaus klientų pasitikėjimą. Šiam projektui įgyvendinti numatyta įkūrimo vieta – S.Dariaus ir S.Girėno g.45, Tauragė Miesto centre įsikūręs autoservisas neturi tiesioginio konkurento, o kiti konkurentai įsikūrę visai priešingoje Tauragės miesto dalyse. Vadinasi tai labai tinkama vieta įkurti šiam autoservisui. Be to tai judri gatvė kur vyksta nuolatinis eismas, todėl autoservisas bus greitai pastebimas ir lengvai privažiuojamas.
Autoservisą planuojama atidaryti 2004m. balandžio 1d. Jo darbo laikas: darbo dienomis nuo 800val. iki 1900val. Klientus įmonė stengsis pritraukti kvalifikuotu ir greitu aptarnavimu bei palankiomis kainomis.Trūkstamas lėšas ketinama gauti imant paskolą iš banko.

TIKSLSI IR UŽDAVINIAI

Kiekviena įmonė kurdama savo verslo planą,perspektyvuose turi numatyti tikslus ir uždavinius,kuriuos per ateinančius veiklos metus turi įvykdyti,kad būtų stabili, pelninga,konkurencinga įmonė patenkinanti vartotojų lūkesčius.
Tam tikslui įmonė pasitelkia marketingo veiksnius taikytinus tam tikros vartotojų grupės poreikių tenkinimui..Išanalizavusi marketingo informaciją iš gautų ir apdorotų duomenų įmonė sudarė pagringinius tikslus bei uždavinius,kurie turės būti įgyvendinti per artimiausius veiklos metus.
Autoserviso "Tanagra" pagrindinis tikslas – tiekti kvalifikuotąas paslaugas,tvirtai įsitvirtinti rinkoje ir gauti pelną.Šalia pagrindinių yra irkitų ganėtinai svarbių tikslų, kurie yra svarbūs įmonės veikloje, tai :
- patenkinti vartotojų poreikius;
- organizuoti pelningą bei gyvibingą veiklą;
- būti mokia bei likvidžia įmone;
- pasiekti kuo maksimalesnės paslaugų paklausos;
- palaikyti gerus ryšius.
Taip pat įmonė sieks įgyvendinti ir šiuos numatytus uždavinius:
- ištirti esamą rinką ir joje įsitvirtinti;
- teikti kokybiškas paslaugas ir užsitarnauti klientų pasitikėjimą;]
- siekti pelningos veiklos;
- steigti naujas darbo vietas;
- įgyvendinti naujoves;
- gerinti ir greitinti klientų aptarnavimolygį.

PASLAUGOS
Autoserviso "Startika" paslaugos orentuotos į įvairių modelių lengvųjų automobilių ir mikroautobusų aptarnavimą. Jame teikiamos kokybiškos remonto paslaugos, atliekami tiek smulkūs remonto darbai, tiek generalinis remontas automobiliams po avarijų, kėbulų geometrija. Atliekamas automobilių dažymas, tai apima paruošimą dažymui ir patį nudažymą. Autoservise taip pat atliekamas padangų montavimas ir balansavimas bei ratų suvedimas, galima įstatyti dujų įrangą, kas ypač tapo populiaru pastaruoju metu.
Klientų patogumui darbai atliekami greitai ir kokybiškai, yra visi reikalingi įrengimai, dirba kvalifikuoti specialistai.pagal klientų poreikius autoservisas gali atlikti darbus su kliento žaliavomis (detalėmis, dažais). Už paslaugas galima atsiskaityti grynais arba pavedimu. Daugumai darbų suteikiama 1mėn. – 1 metų garantijos.
Dauguma darbų atliekami per dieną,smulkesni – per kelias valandas,kėbulų geometrija užtrunka 2 – 3 d.Sudėtingesni darbai gali užtrukti iki savaitės.Dėl darbų specifikos automobilių paruošimas dažymui kartu su nudažymu atliekamas per 2 savaites.
Atliekant smulkius remonto darbus,autoservisas išanksto neužsiperka detalių,nes skirtingų modelių automobiliams reikalingos skirtingo tipo detalės,todėl sunku prognuozoti galimų darbų žaliavų poreikį.Įmonė detales perka iš netoliese esančios autodetalių parduotuvės.
Retų modelių automobilių, tarp kurių daugiausia japoniški automobiliai,detalės užsakomos iš tų automobilių atstovybės ir gaunamos 2 savaičių bėgyje.
Įmonė paprognozavo paslaugų teikimo rodiklius kuriuos nurodė 1,2,3 lentelėse,tai trijų metų prognozės. Į paslaugų kainas neįskaičiuotos išlaidos detalėms,todėl skaičiuojant pajamas buvo išskirta atskira 1 lentelės dalis detalėms.Detalės savikaina įskaičiuojama į galutinę paslaugos kainą.Be to darbai atliekami ir su kliento detalėmis,dažais,todėl jų poreikį sunku prognozuoti. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-11-29
DalykasVerslo planų diplominis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasDiplominiai darbai
Apimtis55 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis82.32 KB
Autoriusmarius
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2004 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaŽemaitijos kolegija
FakultetasRietavo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo aprasymas autoservisas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
-2
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą