Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: kompiuterinių detalių parduotuvė IĮ "Avitela"

Verslo planas: kompiuterinių detalių parduotuvė IĮ "Avitela"

Aprašymas

IĮ "Avitela" verslo planas. Santrauka. Įmonės analizė. Veiklos aprašymas. Firmos tikslai. Prekių ir paslaugų tobulinimo tyrimai. Rinka. Tikslinė rinka. Rinkos dydis. Rinkos kitimo tendencijos. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Kainų politika. Pardavimų strategija. Reklama. Gamybos planas. Vietos analizė. Patalpos. Įrengimai. Įrenginių nusidėvėjimas. Personalo skyrius. Pareigos ir atsakomybė. Motyvacija. Rizika. Finansinis planas. Planuojami pardavimai per mėnesį ir trejus metus. Prognozuojamų pardavimų lentelė (lt). Sąnaudų prognozė 2003 – 2005 metams. Grynųjų pinigų srautai. Paskolos grąžinimas. Pajamų – išlaidų santykis (b/c). Grynoji dabartinė vertė . Išvados.

Ištrauka

Verslo plano tikslas – atlikti Indvidualios įmonės "Avitela" verslo planavimą, prognozavimą, finansinę analizę. IĮ "Avitela" yra kompiuterinių detalių parduotuvė su įrengta patalpa kompiuteriniams žaidimams. Įmonės veiklos sritis – paslaugų sfera.
Pagrindinis projekto tikslas – įkurti pelningą įmonę, kuri padėtų diegti inovacijas šiuolaikinėje informacinėje visuomenėje ir pasiūlytų naujausias technologijos galimybes potencialiems kompiuterių naudotojams. Šis tikslas bus pasiektas per dvejus metus, o nuolat pateikiamų klientams naujausių technologijų pasiūla leis įmonei ir toliau siekti savo tikslų bei plėstis ar net tapti lydere savo srityje.
Šiuo metu yra labai daug orgtechnika prekiaujančių bei siūlančių kompiuterių priežiūrą ir aptarnavimą įmonių. Nepaisant to, kompiuterinės technologijos kinta, tobulėja, o jų kokybė bei panaudojimo galimybes nuolat auga. Šiuo metu veikiančios panašaus profilio įmonės nepateikia vartotojams naujausių produktų, kurių ypač stinga plečiant informacinių sistemų galimybes Lietuvoje. Panevėžyje kompiuterių naudotojų yra per 800000 taigi rinka yra gan didelė ir perspektyvi.
Kiti projekto privalumai:
• turimos patalpos veiklai vystyti,
• garantuoti tiekėjai užsienyje,
• turimos transporto priemonės
leis greitai bei efektyviai pradėti veiklą.
Norint efektyviai pradėti vystyti veiklą, mums reikalinga 100 000 litų paskola iš Vilniaus banko SEB nario. Galėtume mokėti 11% palūkanas ir paskolą atiduotume per 5-erius metus. Pinigai reikalingi detalėms ir atsargoms, visoms patalpoms įrengti ir apstatyti, taip pat ilgalaikiam turtui – tai yra keliems kompiuteriams ir monitoriams žaidimų kambariui, kur vartotojai ateina pažaisti, pavaikščioti po internetą(valandos kaina – 2 litai). ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-10-18
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis27.63 KB
Autoriuskristina
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2004 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasA. Lukauskas
Švietimo institucijaŽemaitijos kolegija
FakultetasRietavo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas kompiuteriniu detaliu parduotuve [speros.lt].rtf
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Žemaitijos kolegija / 3 Klasė/kursas
  • A. Lukauskas
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą