Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: saldainių parduotuvė IĮ "Skanumynų pasaulis"

Verslo planas: saldainių parduotuvė IĮ "Skanumynų pasaulis"

Aprašymas

Santrauka. Siūlomo projekto esmė. Verslo aprašymas. Tikslai ir uždaviniai. Produktas. Įmonės charakteristika. Nuosavybės forma. Įmonės veiklos apžvalga. Vietovės aprašymas. Rinkos apžvalga. Marketingo planas. Kainų politika ir prognozės. Rėmimas ir reklama. Patalpos ir įrengimai. Transportas. Projekto įgyvendinimas. Organizacinė struktūra. Darbuotojai. Rizika. Finansinis planas. Lėšų poreikis ir finansavimo šaltiniai. Pelno (nuostolio) ataskaita. Grynųjų pinigų srautai. Balansas. Literatūros sąrašas (3).

Ištrauka

IĮ ,,Skanumynų pasaulis" – tai prekybinė įmonė, t.y. parduotuvė, prekiaujanti saldainiais. ,,Skanumynų pasaulis" savo veiklą pradės 2004 m. sausio mėn. Įmonė yra įsikūrusi pačiame Šilutės miesto centre, Lietuvininkų g. 42. Pastatas įsigytas gavus banko paskolą. Iš savininko lėšų atliktas pirmajame aukšte remontas, kur ir bus įsikūrusi ,,Skanumynų pasaulis" parduotuvė. Vieta yra labai palanki vartotojų atžvilgiu su pastoviu praeiviu srautu.
IĮ ,,Skanumynų pasaulis" tiekėjai bus AB ,,Klaipėdos konditerija", AB ,,Šiaulių rūta", UAB ,,A.J. Šokoladas". Tiekėjai prekes tieks kas antrą savaitę.
Kadangi parduotuvė dar nežinoma ir norint pritraukti pirmuosius pirkėjus dalį lėšų bus skiriama reklamai. Pradėjus šį verslą bus vykdoma ne tik reklama, bet ir pardavimų skatinimas. Pagrindiniai konkurentai parduotuvės konkurentai, kitoje datvės pusėje esanti parduotuvė ,,Mėta" ir prekybos centras ,,Maxima". IĮ ,,Skanumynų pasaulio" atidarymo proga bus daroma UAB ,,A.J. Šokoladas" tiekiamų šokoladinių saldainių degustacija.
Įmonėje dirbs 4 darbuotojai: 2 pardavėjai, buhalteris ir vadybininkas. Darbuotojai bus labai atidžiai atrenkami pagal tam tikrus reikalavimus.
Priežastis nulėmusi šio verslo srities pasirinkimą yra ta, jog pakankamai ilgai buvo stebėtos kelios jau veikiančios panašios įmonės Klaipėdoje. Kadangi, buvo pastebėta, kad šios įmonės dirba pelningai buvo nuspręsta imtis kaip tik šio verslo.
Pradėjus pelningą veiklą bus imamasi pardavimo skatinimo ir asortimento didinimo. Jau pirmaisiais gyvavimo metais įmonė tikisi gauti 49231.03 Lt pelno. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-10-18
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis36.57 KB
Autoriuskristina
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2004 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasA. Lukauskas
Švietimo institucijaŽemaitijos kolegija
FakultetasRietavo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas saldainiu parduotuve [speros.lt].rtf
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 20 puslapių 
  • Žemaitijos kolegija / 3 Klasė/kursas
  • A. Lukauskas
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą