Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: fotopaslaugos R. Surdoko IĮ "Akimirka"

Verslo planas: fotopaslaugos R. Surdoko IĮ "Akimirka"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Šis verslo planas yra skirtas įmonės vidaus reikmėms ir kaip detali programa firmos vadovams bei darbuotojams. Taip pat juo stengiamasi išanalizuoti rinką ir galimybes siekti pagrindinio verslo įmonės tikslo. Įmonės veiklos charakteristika. Produktai. Rinka. Bendra rinkos apžvalga. Konkurentai. Marketingas. Marketingo strategija. Reklama. Įmonės veikla. Patalpos, techninis pasirengimas ir personalas. Projektuojami pajėgumai. Materialinės sąnaudos. Plano įgyvendinimas. Valdymas. Rizika. Finansinė analizė.

Ištrauka

Šis verslo planas yra skirtas įmonės vidaus reikmėms ir kaip detali programa firmos vadovams bei darbuotojams. Taip pat juo stengiamasi išanalizuoti rinką ir galimybes siekti pagrindinio verslo įmonės tikslo.
Įkurti šią įmonę paskatino noras sukurti įdomų ir pelningą verslą, sukurti keletą darbo vietų ir tenkinti vartotojų poreikius.
Svarbiausią vaidmenį įmonės vaidina fotopaslaugų teikimas. Įmonė numato planuojamoje įrengti fotolaboratorijoje gaminti spalvotas fotonuotraukas įvairių dydžių ir ryškinti spalvotas firmos "FUJI" ir kitų firmų fotojuostas,fotografijos gamybos įrenginiu OOS – 1401.
Fotolaboratorija numatoma įrengti Kauno Šilainių mikrorajone prie Prekybos centro "MAXIMA". Tam tikslui nuomojant 20 m2 patalpas.
Kadangi fotolaboratoriją numatoma įrengti Kaune, tai teikiamų paslaugų vartotojai bus Kauno miesto gyventojai ir turistai. Planuojama užimti apie 3-4% vietinės (Kauno miesto) rinkos.
Norint įvykdyti planuojamas darbų apimtis ir organizuoti darbus, rekia keturių asmenų. Vienas iš jų bus laboratorijos vedėjas, jis rūpinsis apskaita, marketingu, valdymu ir pan., du laborantai ir vienas priėmėjas.
Įmonė "AKIMIRKA" Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka bus registruojama kaip individuali įmonė. Šis įmonės tipas pasirinktas todėl, kad jį įregistruoti ir pradėti veiklą yra greičiausia ir paprasčiausia. Pridedami priedai: įmonės registravimo kortelė, prašymas įregistruoti, pareiškimas.
Įmonės savininkas būsiu aš Ričardas Surdokas.
Įmonę "AKIMIRKA" numatoma įrengti Kauno Šilainių mikrorajone prie prekybos centro "MAXIMA". Tam tikslui nuomojant 20 m2 patalpas. Tipinė patalpų nuomos sutartis pridedama prieduose. Prekybos centras "MAXIMA" yra tankiai apgyvendintame Šilainių mikrorajone, strategiškai patogioje Kauno vietoje. Netoliese yra gausiai lankomas "Šilainių turgus",viešjo transporto stotelė, judri gatvė, t.y. vieta patogi ne tik kauniečiams,bet ir miesto svečiams.
Įsigyto firmos "FUJI" fotografijos gamybos įrenginio projektinis galingumas, pagal technines charakteristikas yra:
• per valandą galima išryškinti 20 spalvotų juostų (36 kadrai);
• pagaminti 503 spalvotas nuotraukas (10x15). Juostų ir nuotraukų dydžiai gali būti įvairūs.
Planuojame, kad pirmaisiais metais per dieną bus galima gauti užsakymų vidutiniškai išryškinti 15 spalvotų fotojuostų ir padaryti 600 spalvotų nuotraukų. Tai sudaro tik 25% nuo viso aparato pajėgumo.
Antrais metais planuojama padaryti 800 spalvotų nuotraukų ir išryškinti 20 spalvotų fotojuostų per dieną, trečiais metais kai būsime įsitvirtinę rinkoje, užsakymai turėtų padidėti iki 25 spalvotų fotojuostų ir 1000 spalvotų nuotraukų per dieną. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-10-11
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis34.86 KB
AutoriusKristina
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2002 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasV. Čiupkevičius
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasKraštotvarkos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas fotopaslaugos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Kauno kolegija / 4 Klasė/kursas
  • V. Čiupkevičius
  • 2002 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą