Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Įmonės steigimas ir verslo organizavimas: braškių auginimas

Įmonės steigimas ir verslo organizavimas: braškių auginimas

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Braškių auginimo įmonės steigimas ir verslo organizavimas. Įvadas. Braškių auginimo verslo kūrimas. Braškių auginimo verslo pagrindimas ir jo charakteristika. Verslo misija, vizija, tikslai ir uždaviniai. Apribojimai verslo kūrimui. Kuriamos įmonės steigimas. Įmonės veiklos charakteristika. Verslo organizavimo modeliavimas. Organizavimo tikslai ir uždaviniai. Organizavimo proceso darbai. Organizavimo proceso tinklinio modelio konstravimas. Organizavimo proceso modelio darbų laiko ir finansinių resursų parametrų nustatymas. Organizavimo proceso tinklinio modelio parametrų skaičiavimas sektorių metodu. Verslo organizavimo proceso vykdymo grafiko konstravimas ir braižymas laiko masteliu. Finansinių resursų reikalavimo kalendorinio grafiko konstravimas ir jo optimizavimas. Išvados. Priedas (1).

Ištrauka

Įmonės steigimas, verslo kūrimas ir jo vystymas reikalauja nemažo pasirengimo, tiek teorinių, tiek praktinių žinių turėjimo.
Šio mano kursinio darbo tikslas yra suprojektuoti braškių auginimo verslą. Remdamasi savo turimomis žiniomis, įgytomis studijuojant, kiek įmanoma labiau stengsiuosi, kad skaitant šį kursinis darbą būtų suprantama ko reikia verslo pradžiai ir jo vystymui.
Rašydama kursinį sieksiu ne pateikti teorines žinias, o į jas pati įsigilinti ir suprasti kaip jas pritaikyti praktikoje, t.y. tikrovėje steigiant įmonę. Taigi, mano kursinio projekto tikslas – išmokti aprašyti kuriamą verslą, išnagrinėti kokią įtaką jo atsiradimas turės žmonėms, rinkai ir visai šalies ekonominiai padėčiai.
Remiantis LR įstatymais ir teisiniais aktais aprašysiu kokių dokumentų reikia ir kokia eiga turi būti vykdomas įmonės steigimas. Vėliau iškelsiu sau uždavinį palyginti kuo skiriasi TŪB ir AB bei pagrįsti koks įmonės juridinis statusas labiausiai tinka steigiant braškių auginimo verslą.
Naudodama savo praktines bei statistines žinias, išsirinksiu ir aprašysiu kokią produkciją geriau teikti klientams įmonėms besiverčiančioms braškių auginimu bei pritaikysiu tai kuriamai įmonei.
Žinoma, mažai įmonių neapsieis be reikalingų produkcijai gauti žaliavų, medžiagų bei tiekėjų. Nurodžius ką kuriama įmonė teiks klientams, aprašysiu ir kokių priemonių reikės, kad gautume laiku ir kokybišką produkciją. Tačiau vien gauti gatavą prekę neužtenka verslo vystymuisi, todėl kitas šio darbo uždavinys bus išsiaiškinti kas labiausiai gali domėtis išauginta produkcija, kur ir kokių klientų dažniau sulauks steigiama įmonė.
Remdamasi teorinėmis žiniomis ir atkreipdama dėmesį į įmonės juridinį statusą bei dydį, mokinsiuosi sudaryti vadybinę įmonės struktūrą, nustatysiu kokių funkcinių skyrių reikės kuriamai įmonei, išsiaiškinsiu jų pareigas, atsakomybę bei pavaldumą.
Kai suprasiu ir aprašysiu kuriamo verslo esmę, t.y. ką įmonė teiks klientams, ko reikės veiklos pradžiai ir iš kur vis tai bus gaunama, kam ir kur bus parduodamos prekės, kokie bus reikalingi pagrindiniai, pagalbiniai ir aptarnaujantys procesai, kai sudarysiu vadybinę įmonės struktūrą, tuomet pradėsiu modeliuoti verslo organizavimą.
Šioje kursinio projektavimo dalyje mano uždavinys bus sudaryti modelį, kuriame turėtų būti nurodomi visi darbai, reikalingi verslui vystyti, pradedant nuo įmonės įregistravimo ir baigiant prekių pardavimu.
Norėdama organizuoti įmonės veiklą, nustatysiu būtinus atlikti darbus, jų kalendorinius atlikimo terminus, spręsiu išteklių naudojimo klausimus, kiek įmanoma efektyviau stengsiuosi įvertinti galimus sprendimų variantus, prognozuosiu darbų raidą. Svarbiausia, visa tai grafiškai atvaizduosiu tinkliniame modelyje.
Tinkliniame modelyje didžiausią dėmesį koncentruosiu į tinkamą darbų ir jų tarpusavio ryšių vaizdavimą, nuo ko priklausys efektingas veiklos vykdymas, tikslų pasiekimas. Kad viskas būtų pradėta ir baigta vykdyti laiku, kruopščiai apskaičiuosiu tinklinio modelio parametrus sektorių metodu ir nustatysiu kritinį – ilgiausią darbų kelią.
Remdamasi loginiu mastymu, parinksiu reikalingų finansinių resursų kiekį kiekvienam darbui ir pagal tai sukonstruosiu resursų reikalavimo kalendorinį grafiką, o vėliau reikiamose vietose vykdysiu iš finansinių resursų reikalavimo atsiradusias "duobes" ir jų "pikus".
Taigi, viso šio kursinio projektavimo tikslas yra panaudoti turimas žinias apie įmonės steigimą ir jos veiklos organizavimo modeliavimą, o siekiant šių tikslų, atlikti su verslo kūrimu susijusius uždavinius, t.y. tinkamai aprašyti įmonės veiklą, bei sudaryti efektyvius organizavimo modelius. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis28 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis42.47 KB
AutoriusKsistof
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2004 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasA. Jonaitis
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones steigimas ir verslo organizavimas braskiu auginimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

 • 2014-04-22 IP: 5.20.60.125
  demeskevicienejolita sako

  baisu.niekas neatsidaro.darbas gal ir geras bet kai jis neatsidaro tai labai blogai.kokia programa atidaryti?

 • 2010-08-30 IP: 62.212.207.218
  asta sako

  nėra finansinės dalies.

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
 • Kursiniai darbai
 • 28 puslapiai 
 • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
 • A. Jonaitis
 • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą