Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: telekomunikacijos parduotuvė UAB "Smega"

Verslo planas: telekomunikacijos parduotuvė UAB "Smega"

  
 
 
12345678910
Aprašymas

Įvadas. Bendri projekto rodikliai. Rinkos apžvalga. Prekyba ryšio priemonėmis Lietuvoje. Ryšio priemonių poreikių prognozė. Projekto pristatymas. Projektą realizuojantys partneriai. Valdymas ir personalas. UAB "Smega" paslaugų marketingas. Ekonominis finansinis projekto pagrindimas. Ryšio priemonių kainų pagrindimas. Mažmeninės ryšio priemonių kainos. Ryšio priemonių tiekimo užtikrinimas bei užpirkimo kainos. Realizacijos prognozės. Reikalingos investicijos. Projekto ekonominio efektyvumo analizė. Investicijų atsipirkimas. Išvados.

Ištrauka

UAB "SMEGA" ketina įsteigti parduotuvę telekomunikacijos ir elektroninio pašto techninių priemonių prekybai Pasvalio rajone.
Darbo tikslas:
- atlikti tokio pobūdžio naujos naujos parduotuvės Pasvalyje steigimo galymybių tyrimus, kuruos reikėtų pateikti investiciniame projekte.
Projekto tikslai:
- apžvelgti ryšio priemonių rinką ir jos vystymosi tendensijas;
- nustatyti pardotuvės steigimui investicijos poreikį;
- pagrysti projekto įgyvendinimo naudą;
- įvertinti siūlomo projekto ekonominį efektyvumą bei atsipirkimą.
Projektas yra skirtas projektą vykdantiems ir potencialiems kreditoriams, kad jie galeitų susipažinti su UAB ketinimais, siūlomų realizuoti projektu ir jo nauda.
Mūsų klientų ratas įvairus. Pagrindą sudaro jauni ir vidutinio amžiaus, pastovų pajamų šaltinį turintys žmonės. Potenciali rinka mūsų teikiamai paslaugai rajone yra verslininkai, įvairios biudžetinės bei privačios įmonės, pavieniai asmenys. . Veiklą numatome 5 metams, po to planuojame iš sukaupto kapitalo plėsti verslą. Išanalizavus galimas rizikas paminėti galime tik du rizikos faktorius:
1) Jei atsirastų vietinis gamintojas, kuris teiktų tokias pat paslaugas beveik visiems priimtina kaina. Tačiau kol kas , vertinant Lietuvoje šiuo metu esančias ekonomines galimybes, yra neįmanoma.
2) Jei atsirastų ar būtų sukurta nauja tecnologija, pakeičianti mūsų teikiamas paslaugas. Tačiau kol kas tai irgi tik prielaida.
Konkurencija yra pakankama, bet klientai nėra visiškai patenkinti atliekamų paslaugų kokybe, todėl ketiname veiklą tobulinti ir manome, kad kokybės pagrindu konkuruoti verta.
Mūsų įmonės pagrindinis tikslas yra įsitvirtinti rinkoje, gauti pelną, kaupti kapitalą verslo plėtotei.
Norint užtikrinti savo veiklos sėkmingumą, būtina detaliai išanalizuoti rinką aptariant tokius esminius momentus kaip rinkos imlumas, pardavimų perspektyva, šio tipo paslaugos kaina vietinėje rinkoje ir kitose rinkose, vidutinė paslaugos pardavimo galimybė per 1 mėnesį, sezoniškumas, specifinės paslaugų savybės. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-10-10
DalykasVerslo planų namų darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasNamų darbai
Apimtis10 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis24.46 KB
Autoriusgita
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaPasvalio Lėvens pagrindinė mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas telekomunikacijos parduotuve [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 10 puslapių 
  • Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą