Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: fotopaslaugų teikimas IĮ "Akimirka"

Verslo planas: fotopaslaugų teikimas IĮ "Akimirka"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Verslo aprašymas. Firmos istorija. Verslo tikslai, galimybės ir orientyrai. Produkto aprašymas. Rinka. Konkurentai. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Pardavimo strategija. Kainodaros strategija. Reklama ir rėmimas. Gamyba. Patalpos ir įrengimai. Transportas. Darbo jėga. Projektuojami pajėgumai. Materialinės sąnaudos. Plano įgyvendinimas. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Organizacinė firmos struktūra. Rizikos veiksniai. Galimos problemos ir kliūtys. Finansai. Numatomos metinės pajamos. Numatomos metinės gamybos išlaidos. Kitos išlaidos. Numatomas metinis pelnas.

Ištrauka

Verslo planas – tai dokumentas, leidžiantis pagrįsti įmonės savivininko idėją, atsižvelgiant į visas vykstančias aplinkoje permainas; tai projektavimo ir pagrindimo priemonė, sauganti įmonę nuo neefektyvios veiklos.
Jau parašytas verslo planas bei pats plano rašymo procesas turi keleriopą naudą.
1. Įmonės savininkui, kaip verslininkui. Viskas gerai, kai savininkas turi puikų sumanymą ir gali pradėti rašyti verslo planą. Tačiau idėjos gali ir nebūti, arba ji gali būti neaiškiai suformuluota. Idėją galima nusipirkti, "pasiskolinti", tačiau įmonės savininkui, kaip žmogui, turinčiam kūrybinių sugebėjimų, idėjų gali kilti labai daug. Tačiau kuri iš jų teiks pelną ir sėkmę? Vienas iš verslo plano privalumų yra tas, kad įmanoma ekonomiškai pagrįsti arba išvis atmesti sumanymą. Lėšos, laikas ir darbas, paaukoti verslo plano ruošimui, naudos teiks daugiau, negu bandymas įgyvendinti nepatikrintą, nors ir patrauklią, idėją, ar sumanymo keitimas pradėjus veikti.
Paruoštas planas – tai darbo priemonė, padedanti valdyti veiklą ir siekti pageidaujamų rezultatų.
2. Investitoriams. Įvairių ekonominių finansinių rodiklių, skolintų lėšų atsipirkimo laiko, lūžio taško bei kiti planuose pateikiami apskaičiavimai leidžia įvertinti investicijų rizikingumą.
Investitorių domins būsimojo skolininko požiūris į potencialius vartotojus ir konkurentus, t.y. kiek realiai pagrįstos pardavimo prognozės ir numatomos įplaukos.
3. Tiekėjams. Verslo planas gali būti įrodymas, kad verslininkas sugebės laiku atsiskaityti už visas žaliavas ir medžiagas. Tiekėjai patikimam klientui gali teikti įvairias nuolaidas, suteikti kreditą ir informaciją apie naujas, geresnes ir pigesnes žaliavas. Čia verslo planas padeda įgyti tarpusavio pasitikėjimą.
4. Partneriams. Verslo planas sukelia susidomėjimą, suteikia informaciją apie esamą įmonės padėtį, būsimuosius veiklos tikslus ir perspektyvas. Aišku, kad partnerį kaip ir investitorių, domins verslo rizikingumas, pelningumas, grynųjų pinigų srautų ataskaita ir kiti dokumentai.
5. Akcininkams. Dažnai įmonės vadovas nebūtinai yra įmonės akcininkas, jis gali būti ir samdomas žmogus. Kadangi vadovas geriau žino kokia situacija įmonėje, tai verslo planas gali padėti supažindinti akcininkus, stebėtojų tarybą ar vadybą apie įmonės reorganizaciją ar kitus naujus sumanymus.

6. Tarptautinėms programoms. Šiuo atveju siekiama gauti lengvatinius kreditus arba paprasčiausiai naudojama reklamai.
Verslo planą (nebūtinai) ruošia pats savininkas ar profesionalūs konsultantai, jį gali ruošti ir įmonės darbuotojai: ekonomistai, finansininkai, gamybininkai, marketingo specialistai.
Kartu su vadovybe paruoštas verslo planas padės siekti bendro tikslo, jis taps visiems žinomas. Prisidėję prie plano ruošimo darbuotojai nesakys, kad tai administracijos ar konsultantų reikalas, jie sakys, kad tai mūsų bendras reikalas. Bendras tikslas ir plano ruošimo procesas gali suvienyti kolektyvą, ypač įmonės veiklos pradžioje. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-09-23
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis26 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6
Dydis40.06 KB
AutoriusJovita
Viso autoriaus darbų9 darbai
Metai2004 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaŠiaulių valstybinė kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas fotopaslaugu teikimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 26 puslapiai 
  • Šiaulių valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą