Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: autoservisas

Verslo planas: autoservisas

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

Autoserviso paslaugų organizavimo verslo planas. Įvadas. Santrauka. Įmonės charakteristika. Susikūrimo istorija. Trumpa įmonės veiklos apžvalga. Nuosavybės forma. Verslo tikslai, galimybės ir orientyrai. Įmonės geografinė padėtis. Rinka. Rinkos sąlygos. Išorinė rinkos aplinka. Vartotojai. Konkurentai. "Žemaitijos turgus". Pastovūs klientai. Rinkodara. Tikslai ir uždaviniai. Kainų politika ir kainos. Rėmimas ir reklama. Naujos paslaugos pardavimų prognozės. Gamybinis planas. Patalpos ir įrengimai. Tiekėjai. Paslaugos aprašymas. Gamybiniai kaštai. Valdymo personalas ir darbuotojai. Personalo pasirinkimas. Reikalavimai. Darbuotojų teisės ir atsakomybė. Rizikos veiksniai. Galimos problemos ir kliūtys. Finansinės prognozės. Finansavimo šaltiniai ir jų panaudojimas.

Ištrauka

E Ulozo komercinė įmonė "Auto-Ratas" įregistruota 1997m. Lapkričio 13d., registro Nr. IP 92-389, kodas 6988543. Įmonė užsiima mažmenine automobilių dalių, tepalų prekyba bei ruošiasi naujai veiklai, atidarydami autoservisą.
Įmonė įsteigta E. Ulozo iniciatyva, kuris yra šios įmonės savininkas, turintis aukštesniojo išsilavinimo diplomą darbo patirtį. Įstatymai nenumato, kokie valdymo organai privalo būti individualiose įmonėse. Todėl individualios įmonės valdymo klausimus sprendžia pats savininkas ar kitas materialiai suinteresuotas asmuo. Tačiau praktiškai vienas asmuo negali kokybiškai atlikti visų valdymo funkcijų ir yra priverstas samdyti konsultantus, atskirų sričių specialistus, administracinį personalą. Iš viso E. Ulozo įmonėje dirba du darbuotojai iš, kurių vienas su aukštesniuoju išsilavinimu, o kitas su aukštuoju išsilavinimu. Įmonė nuo 2008m. žada dar sukurti dvi naujas darbo vietas.
Įmonės veiklai vykdyti yra naudojamas pastatas, kurio verte lygi 50 000 Lt. O naujai paslaugai teikti įmonės savininkas yra numatęs statyti naują pastatą, kurio vertė bus lygi 70 000 Lt. Už žemę ant kurios stovi bei stovės pastatas bus mokamas žemės nuomos mokestis.
Pagrindinis įmones tikslas yra kuo geriau patenkinti vartotojų poreikius, bei didinti įmonės veiklos pelną.
Įmonė šiuo metu prekes parduoda individualiems pirkėjams. Yra orientuojamasi į vidutinį pirkėją ir siūlo tai kas klientą domina. Šioje parduotuvėje yra nemažas pasirinkimas. Pirkėjų sulaukiama tikrai nemažai ir visa tai dėka įmonės siūlomu prekių. įvairovės, sugebėjimo įtikti pirkėjui ir patenkinti jo poreikius, mokėjimo profesionaliai aptarnauti ir dėl kitų taikomų. priemonių.
Pirkėjų poreikiai labai įvairūs. Kad juos patenkinti yra bendradarbiaujama daugiau kaip su 15 Lietuvos automobilių dalių įmonių - tiekėjų. Vien tuo įmonė neapsiriboja: ji nuolat ieško naujų pigesnių prekių gavimo šaltinių.
Atidarytas autoservisas klientams suteiks daugiau galimybių ir sutaupys jų laiką bei pinigus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis26 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6
Dydis108.83 KB
Autoriusaiste
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2004 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasE. Andrijauskienė
Švietimo institucijaŽemaitijos kolegija
FakultetasRietavo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas autoservisas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 26 puslapiai 
  • Žemaitijos kolegija / 3 Klasė/kursas
  • E. Andrijauskienė
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+5
-3
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą