Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: prekyba vokiškomis užuolaidomis UAB "Auda"

Verslo planas: prekyba vokiškomis užuolaidomis UAB "Auda"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132
Aprašymas

Verslo plano santrauka. Verslo idėja. Misija. Įmonės tikslas. Rizika. Marketingas. Situacinė analizė. Teisinė ir politinė aplinka. Ekonominė aplinka. Technologinė aplinka. Pirkėjų analizė. Įmonės vieta. Konkurencinė aplinka. Tiekėjų analizė. Marketingo tikslas. Marketingo strategija. Prekė. Kaina. Pateikimas. Reklama ir rėmimas. Funkcijos. Patalpos ir įrengimai. Tiekėjai. Atsargos. Pirkėjų aptarnavimas. Personalas. Reikalavimai. Teisės. Pareigos. Organizacinė firmos struktūra. Finansinė informacija.

Ištrauka

Mano sugalvota firma ,,Auda" prekiaus vokiškomis užuolaidomis ir teiks papildomas paslaugas: dizainerio iškvietimas į namus, dizainerio konsultacija salone, įvairių karnizų montavimo darbai, užuolaidų modeliavimas, užuolaidų kabinimas, prekių užsakymas iš katalogų. Manau, kad tai perspektyvi veikla, nes užuolaidos toks dalykas, kuris yra reikalingas. Žmogus, norėdamas turėti jaukius ir gražius namus tikrai neapseis be užuolaidų. UAB "Auda" pagrindine užduotis bus pateikti pirkėjams naujausias madų tendencijas atitinkančius užuolaidų audinius, taipogi suteikti paslaugas kurios padėtu sukurti jaukų ir gražų namų interjerą užuolaidų pagalba. Kaip ir daugelis kitų firmų steigėjų, aš siekiu pelno bei tikslo- įsitvirtinti šiame versle. Planuojamas darbo laikas 9 valandos per parą. Savo UAB ,,Auda" patalpas norėčiau įsteigti Žukausko gatvėje, kurioje sparčiai statomi nauji namai ir kadangi busimiems klientams gyvenantiems aplinkui tikrai bus reikalingos užuolaidos, kad sukurti jaukius namus, jiems bus paranku užsukti į mano parduotuvę esančią netoli jų namų. Taipogi aplinkui jau yra ir dar statomi dideli prekybos objektai, kurie pritrauks ateityje daug žmonių, kuriems bus patogu užsukti ir į mano parduotuvę. Pagrindinį įmonės patalpų plotą užims prekybos salė, kurioje bus išdėstytos visos siūlomos prekės. Planuoju, kad UAB ,,Auda" įkūrimui prireiks 40000 Lt. Įmonėje dirbs 6 žmonės– t.y. jos savininkas, ir papildomi darbuotojai. Geografiniu požiūriu mano įmonė orientuota į Vilniaus miestą. Prekių kainos bus nuolat derinamos atsižvelgiant į konkurentų kainas, nuolatiniams klientams bus suteikiamos įvairios nuolaidos. Įmonės veiklą ir joje atsiradusias naujoves planuoju reklamuoti spaudoje, bei reklaminiais bukletais, taip pat naudosime reklamą ant firmos transporto priemonių. Planuojama reklamai skirti apie 5000 Lt. Būtinai apdrausiu firmai priklausantį turtą, bei įvesiu modernią apsaugos sistemą.
Įmonę planuoju įregistruoti 2004 metais Vilniaus miesto savivaldybės rejestro tarnyboje. Planuoju imti iš banko 40000litų paskolą kurią atiduočiau po 3 metų su 8% metinėmis palūkanomis. Kaip garantas bankui bus įkeistas savininkės turtas, atitinkantis paskolos dydį kartu su palūkanomis.
UAB ,,Auda" klientų ratas įvairus. Pagrindą sudarys jauni ir vidutinio amžiaus, pastovų pajamų šaltinį turintys žmonės. Veiklą numatau 3 metams ,ir kai bus gražinta bankui paskola, iš sukaupto kapitalo plėsiu verslą. Ketinu atidaryti daugiau parduotuvių Vilniuje.
Mano paskaičiavimais įmonės pirmųjų veiklos metų grynosios pajamos sudarys apie 12503,6 Lt per mėnesį ir 123019,96 Lt per metus. Tai kad įmonė pirmaisiais metais nepatirs nuostolio yra labai gerai tolesnei jos veiklai. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-05-23
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis38 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis99.63 KB
AutoriusSimona
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas prekyba vokiskomis uzuolaidomis [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2010-06-15 IP: 78.62.225.165
    gin sako

    darbe trūksta konkretumo, mano nuomone.

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą